Dni otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z Uczelnią. Pracownicy i wykładowcy przybliżą możliwości, jakie daje studiowanie w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. 

W ramach Dni Otwartych odbędą się specjalistyczne wykłady prowadzone przez pracowników akademickich Uczelni, którzy przybliżą wiedzę m.in. z zakresu psychologii, pielęgniarstwa, bezpieczeństwa wewnętrznego, ekonomii, zarządzania, informatyki, logistyki oraz transportu. Uczestnicy Dni Otwartych WSEI będą mieli okazję poczuć niesamowitą atmosferę jaka panuje na naszej Uczelni.

O wszystkim opowiedzą nasi Studenci, którzy będą towarzyszyć podczas zwiedzania np. nowoczesnych laboratoriów. Rozwieją również obawy kandydatów na studia, odpowiadając na pytania dotyczące życia studenckiego i działalności w kołach naukowych i samorządzie uczelnianym.  Wszyscy zainteresowani studiami dowiedzą się, również jakie kierunki oraz specjalności oferuje WSEI, a także w jakiej branży będą mogli rozpocząć swoją karierę zawodową po ich ukończeniu. Zostaną przybliżone zasady rekrutacji, systemy ulg i bonifikat dla kandydatów na studia oraz informacje jakie samemu można sfinansować studia.

Dni otwarte na naszej Uczelni to doskonała okazja by rozwiać wszystkie wątpliwości związane z podjęciem tak ważnej decyzji jaką jest wybór studiów. Przyjdźcie na nasze Dni Otwarte, gdzie będziecie mogli przez chwilę poczuć się jak studenci wybranego przez siebie kierunku studiów i przekonać się czy…..TO NAPRAWDĘ TO!

Czekamy na Was!

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań i zapisów na wykłady już niebawem.

Osoba do kontaktu:

Dyrektor 
mgr inż. Leszek Gońka
email: leszek.gonka@wsei.lublin.pl

tel. 81 749 32 33