Lubelska Akademia WSEI
ul. Projektowa 4
20-209 Lublin
NIP 712-26-52-693

Biuro Kanclerza i Rektorów
Kierownik
Katarzyna Hondra
+48 81 749 17 70
fax: +48 81 749 32 13
kancelaria@wsei.lublin.pl

Biuro Obsługi Rektorów i Studentów / Rekrutacja
+48 81 749 17 77
bos@wsei.lublin.pl
rekrutacja@wsei.lublin.pl

Sekretariat Rektora
+48 81 749 17 77

Inspektor Ochrony Danych 
mgr inż. Leszek Gońka
email: iod@wsei.lublin.pl

Rejestr Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych prowadzony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 196

NIP: 712-26-52-693
REGON: 432260703
ePUAP: /wseilublin/SkrytkaESP

Konto bankowe:
PKO BP SA 30 1020 3147 0000 8202 0065 0382

    REKRUTACJA

    Studia w języku polskim

    Punkt Rekrutacji Kandydatów na Studia
    Biuro Obsługi Rektorów i Studentów

    mgr Izabela Kaliszczuk
    Biuro Obsługi Rektorów i Studentów/Rekrutacja

    Magdalena Prystupa
    Biuro Obsługi Rektorów i Studentów/Rekrutacja

    ul. Projektowa 4, Lublin
    email: bos@wsei.lublin.pl
    email: rekrutacja@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 17 77

    Godziny pracy
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota: 8:00 – 15:00

    Studia podyplomowe

    Centrum Kształcenia Podyplomowego
    podyplomowe@wsei.lublin.pl
    Tel. 81 749 32 24
    Fax: 081 749-32-13

    Pokój 208, 209 (piętro II)
    Godziny pracy

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:30
    Sobota: 8:30 – 14:00

    Studia anglojęzyczne

    Specjalista ds. rekrutacji i współpracy zagranicznej
    dr Anastazja Trofymczuk
    email: anastazja.trofymczuk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 52
    WhatsApp: +48 519 464 728

    Pok. 02 (parter)

    FILIA W WARSZAWIE

    Filia w Warszawie Lubelskiej Akademii WSEI
    ul. Twarda 14/16
    00-105 Warszawa
    Tel.: +48 502 616 408
    E-mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

    Dyrektor Filii
    mgr Bogumiła Dziedzic
    email: bogumila.dziedzic@wsei.lublin.pl
    tel. +48 509 191 513

    Dziekan ds. Filii Lubelskiej Akademii WSEI w Warszawie
    dr Maria Pyć, prof. Akademii WSEI
    email:  maria.pyc@wsei.lublin.pl
    Tel.: +48 502 616 408

    Specjalista toku studiów
    mgr Agata Wlazły
    email: agata.wlazly@wsei.lublin.pl
    tel. +48 502 616 408

    Asystentka  toku studiów
    Natalia Jaworska
    email: natalia.jaworska@wsei.lublin.pl
    tel. +48 502 616 408

    DZIEKANATY

    Wydział Administracji i Nauk Społecznych

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    dr Łukasz Wojciechowski, prof. Akademii WSEI

    email: lukasz.wojciechowski@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36

    Pok. 212 (piętro II)

    Administracja i Bezpieczeństwo wewnętrzne

    Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Renata Wybacz

    email: renata.wybacz@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36

    Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne

    Pok. 211 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista ds. Toków Studiów
    mgr Aneta Małocha
    email: aneta.malocha@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 11

    Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie

    Pok. 212 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Wydział Nauk o Człowieku

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    dr Zbigniew Orzeł, prof. Akademii WSEI

    email: zbigniew.orzel@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Dyżury dziekańskie dla Studentów:
    Środa:  godz. 10:30 – 12:00

    Sobota (dyżur ruchomy):

    21.05.2023 (niedziela) g.12:00 – 13:30
    24.06.2023 (sobota) g.12:00 – 13:30
    8.07.2023 (sobota)  g.10:00 – 12:00

    Pedagogika i Psychologia

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Małgorzata Gonet
    email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Pok. 117 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toków Studiów
    mgr Patrycja Batyra
    email: patrycja.batyra@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Pok. 117 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Pielęgniarstwo

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Małgorzata Gonet
    email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Pok. 117 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Joanna Tyburczyk-Nastaj 
    email: joanna.tyburczyk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Pok. 117 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Aneta Gołofit
    email: aneta.golofit@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Pok. 117 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Wydział Transportu i Informatyki

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    dr inż. Artur Dmowski, prof. Akademii WSEI
    email: artur.dmowski@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

     

    Godziny przyjęć studentów:
    Wtorek: 9.00 – 11.00
    Środa: 10.00 – 12.00
    Czwartek: 10.00 – 12.00
    Piątek: 10.00 – 12.00

    Transport, Logistyka, Informatyka, Mechatronika

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Joanna Sidor – Walczak

    email: joanna.sidor@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Pok. 124 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista toku studiów
    mgr Monika Sławek

    email: monika.slawek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Pok. 124 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Asystent ds. toku studiów
    mgr Adriana Wójcik
    email: adriana.wojcik@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Pok. 124 (piętro I)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

    Dyrektor
    mgr Marcin Solan
    email: marcin.solan@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 68
    WhatsApp:  +48 508 245 779

    Specjalista ds. rekrutacji i współpracy zagranicznej
    dr Anastazja Trofymczuk
    email: anastazja.trofymczuk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 52
    WhatsApp: +48 519 464 728

    Pok. 02 (parter)

    Doradca zawodowy
    mgr Eryka Musur

    email: eryka.musur@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 52

    Pok. 02 (parter)

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Katarzyna Kurzydłowska-Durczak
    email: katarzyna.kurzydlowska@wsei.lublin.pl
    tel. +48 81 749 32 39
    WhatsApp: +48 508 245 779

    Pok. 01 (parter)

    Asystent Toku Studiów
    mgr Sabina Sawicka
    email: sabina.sawicka@wsei.lublin.pl
    tel. +48 81 749 32 39
    WhatsApp: +48 508 245 779

    Pok. 01 (parter)

    CENTRUM INFORMATYCZNE

    Dyrektor 
    mgr Edmund Wąsik
    email: edmund.wasik@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa
    inż. Kajetan Pawelec
    email: kajetan.pawelec@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Programista
    mgr Adam Piwko
    email: adam.piwko@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 74

    Programista
    mgr inż. Krzysztof Kucharzyk
    email: krzysztof.kucharzyk@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 74

    Informatyk
    mgr inż. Paweł Kaleta
    email: pawel.kaleta@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Asystent ds. Informatyki
    inż. Mateusz Prystupa
    email: mateusz.prystupa@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Asystent ds. logistyki procesu dydaktycznego
    lic. Aleksandra Mazurek
    email: aleksandra.mazurek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749-32-74

    Asystent ds. Informatyki
    Patryk Flor
    email: patryk.flor@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Asystent ds. Informatyki
    inż. Dominik Bąska
    email: dominik.baska@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    DZIAŁ MARKETINGU I PR

    Dyrektor
    mgr Sylwia Szymańska
    email: sylwia.szymanska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    Specjalista ds. marketingu
    mgr Patrycja Kaczmarek
    email: patrycja.kaczmarek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    Specjalista ds. mediów
    mgr Wiktor Bogusz
    email: wiktor.bogusz@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    CENTRUM PROJEKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

    Dyrektor 
    mgr Artur Grzesiak
    email: artur.grzesiak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 51
    fax 81 749 32 13

    Zastępca Dyrektora
    mgr Magda Janiak

    email: magda.janiak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 51
    fax 81 749 32 13

    Zespół ds. projektów krajowych

    Specjalista ds. projektów
    mgr Monika Jaremek
    email: monika.jaremek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Asystent ds. projektów
    mgr Katarzyna Hacia
    email: katarzyna.hacia@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Zespół ds. projektów zagranicznych

    Specjalista ds. projektów międzynarodowych
    mgr Monika Ludwiniak
    email: monika.ludwiniak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 27

    Asystent ds. projektów międzynarodowych
    mgr Karolina Rzechuła
    email: karolina.rzechula@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 27

    Asystent ds. projektów międzynarodowych
    inż. Eliza Wiącek-Panas
    email: eliza.wiacek-panas@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 27

    CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

    Centrum Kształcenia Podyplomowego

    ul. Projektowa 4, pokój 208, 209
    e-mail: podyplomowe@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 24
    fax: 81 749-32-13

    Dyrektor
    mgr Ilona Hofman

    email: ilona.hofman@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 24

    Zastępca dyrektora
    dr n. o zdr. Robert Chmura
    tel. 81 749 32 47
    e-mail: robert.chmura@wsei.lublin.pl

    Specjalista ds. projektów
    mgr Edyta Czapska

    email: edyta.czapska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 24

    Specjalista ds. projektów
    mgr Magdalena Stawarska-Wójcik

    email: magdalena.stawarska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 24

    Specjalista ds. projektów
    mgr Milena Surdyk-Michnowska
    email: milena.michnowska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 24

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:30
    Sobota: 8:30 – 14:00

    CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ

    Godziny pracy biblioteki:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00
    Sobota: 8:00 – 15:00
    Niedziela: 9:00 – 13:00

    Dyrektor Centrum Informacji Naukowej
    mgr Ewa Golec
    email: ewa.golec@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 48

    Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
    mgr Anna Królik

    email: anna.krolik@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 14

    Specjalista ds. analiz
    dr Olga Dąbska-Nowik

    email: biblioteka@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 14

    Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
    mgr Edyta Libera

    email: biblioteka@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 14

    Asystent ds. administracyjnych
    mgr Mateusz Świętochowski
    email: mateusz.swietochowski@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 14

    KWESTURA

    Kwestor
    Paweł Barwiak

    email: pawel.barwiak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 59

    Zastępca Kwestora
    mgr Joanna Piwnicka

    email: joanna.brzozowiec@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 59

    Specjalista ds. księgowości
    mgr Ewa Boryga

    email: ewa.boryga@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 37

    Specjalista ds. rozliczania projektów
    mgr Małgorzata Figiel

    email: malgorzata.figiel@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 06

    Specjalista ds. księgowości
    mgr Agnieszka Zub

    email: agnieszka.zub@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 59

    Specjalista ds. księgowości
    mgr Beata Dobosz

    email: beata.dobosz@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 08

    Kasa
    Pok. 110

    godziny przyjęć studentów
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:00

    Specjalista ds. księgowości
    mgr Anna Zepchła
    email: anna.zepchla@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 08

    Kasa
    Pok. 110

    godziny przyjęć studentów
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:00

    DZIAŁ ADMINISTRACJI

    Dyrektor
    mgr Aldona Banach

    email: aldona.banach@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 07
    tel./fax 81 749 35 16

    Specjalista ds. mienia
    mgr inż. Henryk Nieznaj

    email: henryk.nieznaj@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 35 16

    Specjalista ds. administracyjno-biurowych
    mgr Marzena Górniak Abou-Aisha
    email: marzena.gorniak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 04

    Asystent w Dziale Administracji
    mgr Ewelina Kowalska
    email: ewelina.kowalska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 04

    DZIAŁ ORGANIZACYJNO - PRAWNY I STRATEGII ROZWOJU

    Dyrektor
    mgr Marta Drygała

    email: marta.drygala@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 62

    Specjalista ds. organizacyjno – prawnych
    mgr Małgorzata Chołdzyńska
    email: malgorzata.choldzynska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 61

    Radca prawny
    dr Angelika Koman-Bednarczyk
    email: angelika.koman@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 61

    DZIAŁ SPRAW PRACOWNICZYCH

    Specjalista ds. kadr
    mgr Bożena Zaręba
    email: bozena.zareba@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 42

    Asystent ds. kadr
    mgr Anna Grabowska
    email: anna.grabowska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 42

    BIURO KARIER I SPRAW STUDENCKICH

    Dyrektor 
    mgr Alicja Ciorgoń
    email: alicja.ciorgon@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 71

    Pok. 206 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:30
    Sobota: 8:00 – 14:30

    Zastępca dyrektora
    mgr inż. Agnieszka Dąbrowska
    email: agnieszka.dabrowska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 71

    Pok. 206 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:30

    Specjalista ds. studenckich
    mgr Karol Białota

    email: karol.bialota@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 21

    Pok. 207 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:30

    Asystent ds. studenckich
    mgr Urszula Wolińska
    email: urszula.wolinska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 19

    Pok. 207 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:30

    Asystent ds. administracyjnych
    Artur Michalski

    email: artur.michalski@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 19

    Pok. 207 (piętro II)
    Godziny przyjęć studentów:

    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota: 8:00 – 14:30

    BIURO DS. WSPÓŁPRACY Z OŚWIATĄ

    Dyrektor ds. współpracy z oświatą
    mgr inż. Leszek Gońka
    email: leszek.gonka@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 33

    Pok. 219 (piętro II)

    PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

    Pełnomocnik ds. Jakości Kształcenia
    dr n. o zdr. Robert Chmura
    tel. 81 749 32 47
    e-mail: robert.chmura@wsei.lublin.pl

    PEŁNOMOCNIK DS. OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

    Pełnomocnik Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami