Lubelska Akademia WSEI od 2013 roku organizuje projekt certyfikacji szkół pn. “Szkoła Innowacji” 

Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz zespołów szkół. Patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty.

Celem projektu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.

Tytuł Lider Innowacji przyznawany jest w kategoriach:

  • „Szkoła – Lider Innowacji”
  • „Innowacyjna Inicjatywa”
  • „Dyrektor – Lider Innowacji”
  • „Nauczyciel – Lider Innowacji”
  • „Innowacyjna Biblioteka”
  • „Uczeń – Lider Innowacji”

XI Gala „Szkoła Innowacji“

XI Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 21 kwietnia odbyła się XI Gala „Szkoła Innowacji”. Poznaliśmy laureatów konkursu „Szkoła Innowacji”.

 

 

X Gala „Szkoła Innowacji“

X Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 22 kwietnia odbyła się X Gala „Szkoła Innowacji”. Poznaliśmy laureatów jubileuszowego wydania konkursu „Szkoła Innowacji”.

IX Gala „Szkoła Innowacji“

IX Gala „Szkoła Innowacji“

Poznaliśmy laureatów konkursu „Szkoła Innowacji”. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie już po raz dziewiąty przyznała nagrody w konkursie „Szkoła Innowacji”.

VIII Gala „Szkoła Innowacji“

VIII Gala „Szkoła Innowacji“

VIII edycja z powodu epidemii korona wirusa nie zakończyła się galą wręczenia certyfikatów i nagród. Statuetki zostały przekazane na ręce Dyrektorów przez pracowników WSEI

VII Gala „Szkoła Innowacji“

VII Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 22 maja 2019 r. w siedzibie Uczelni odbyła się VII Gala podsumowująca szósta edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

VI Gala „Szkoła Innowacji“

VI Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 19 kwietnia 2018 r. w siedzibie Uczelni odbyła się VI Gala podsumowująca szósta edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

V Gala „Szkoła Innowacji“

V Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 20 kwietnia 2017 r. w siedzibie Uczelni odbyła się V Jubileuszowa Gala podsumowująca piątą edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

IV Gala „Szkoła Innowacji“

IV Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 7 kwietnia 2016 r. w siedzibie Uczelni odbyła się IV Gala podsumowująca kolejną edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

III Gala „Szkoła Innowacji“

III Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 9 kwietnia 2015 r. w siedzibie Uczelni odbyła się Gala podsumowująca trzecią edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

II Gala „Szkoła Innowacji“

II Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 3 kwietnia 2014 r. w siedzibie Uczelni odbyła się Gala podsumowująca drugą edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”

I Gala „Szkoła Innowacji“

I Gala „Szkoła Innowacji“

W dniu 25 kwietnia 2013 r. w siedzibie Uczelni odbyła się Gala podsumowująca pierwszą edycję Projektu Certyfikacji Szkół “Szkoła Innowacji” i Konkursu “Lider Innowacji”