DOM STUDENTA WSEI

To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina przy ul. Unickiej 3. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać się zarówno intelektualnie jak i społecznie. Przyjazna atmosfera pomaga w integracji pomiędzy studentami oraz zapewnia wzajemne poszanowanie swobód i obowiązków wszystkich mieszkańców.
Zespół pracowników administracyjnych chętnie pomoże każdemu studentowi, który potrzebuje porady w sprawach administracyjnych, socjalnych oraz kulturowych.

LOKALIZACJA

Położenie domu studenckiego sprawia, że jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania Lublina. Kilkuminutowy spacer z kampusu dzieli Cię do Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, jak również od galerii handlowych, restauracji, klubów, barów oraz banków.
Budynek zlokalizowany jest  w okolicy doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami Lublina. Usytuowany jest w pobliżu Dworca PKS, a tuż pod budynkiem znajduje się przystanek MPK oraz stacja lubelskiego roweru miejskiego.

WSEI HOUSE

300

mieszkańców

218

pokoi

94

mieszkania

6

apartamentów

Dom studenta to 94 mieszkania kompletnie urządzone i wyposażone. To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina. Każde mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i łazienkę oraz  pokoje 1, 2 i 3-osobowe. Budynek jest również wyposażony w cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu. Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego. Na parterze urządzono dostępną dla mieszkańców pralnię z pralnicami i suszarkami profesjonalnymi znanej marki.

Budynek jest monitorowany za pomocą kilkunastu kamer z zapisem cyfrowym. Kamery umieszczono zarówno na zewnątrz budynku jak w klatkach i windach. W godzinach dziennych czynna jest administracja, która służy pomocą wszystkim mieszkańcom, po godzinach pracy administracji w budynku przebywają pracownicy ochrony.

OPŁATY DLA STUDENTÓW WSEI

STUDENCI WSEI:

Pokój 1 osobowy – 500 zł brutto + media
Pokój 2 osobowy – 350 zł brutto + media
Pokój 3 osobowy – 300 zł brutto + media

OPŁATA REZERWACYJNA 

Wynosi 200 zł i w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi.

KAUCJA, dla studentów WSEI, celem zabezpieczenia ewentualnych strat i zniszczeń pobierana jest kaucja w wysokości:

Pokój 1 osobowy – 550 zł brutto
Pokój 2 osobowy – 400 zł brutto
Pokój 3 osobowy – 350 zł brutto

Kaucja płatna jest przed zakwaterowaniem.

OPŁATY DLA OSÓB SPOZA WSEI

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 508 245 780 lub adresem e-mail: biuro.unicka@wsei.lublin.pl