DOM STUDENTA WSEI

To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina przy ul. Unickiej 3. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać się zarówno intelektualnie jak i społecznie. Przyjazna atmosfera pomaga w integracji pomiędzy studentami oraz zapewnia wzajemne poszanowanie swobód i obowiązków wszystkich mieszkańców.
Zespół pracowników administracyjnych chętnie pomoże każdemu studentowi, który potrzebuje porady w sprawach administracyjnych, socjalnych oraz kulturowych.

LOKALIZACJA

Położenie domu studenckiego sprawia, że jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania Lublina. Kilkuminutowy spacer z kampusu dzieli Cię do Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, jak również od galerii handlowych, restauracji, klubów, barów oraz banków.
Budynek zlokalizowany jest  w okolicy doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami Lublina. Usytuowany jest w pobliżu Dworca PKS, a tuż pod budynkiem znajduje się przystanek MPK oraz stacja lubelskiego roweru miejskiego.

300

mieszkańców

218

pokoi

94

mieszkania

6

apartamentów

Dom studenta to 94 mieszkania kompletnie urządzone i wyposażone. To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina. Każde mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i łazienkę oraz  pokoje 1, 2 i 3-osobowe. Budynek jest również wyposażony w cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu. Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego. Na parterze urządzono dostępną dla mieszkańców pralnię z pralnicami i suszarkami profesjonalnymi znanej marki.

Budynek jest monitorowany za pomocą kilkunastu kamer z zapisem cyfrowym. Kamery umieszczono zarówno na zewnątrz budynku jak w klatkach i windach. W godzinach dziennych czynna jest administracja, która służy pomocą wszystkim mieszkańcom, po godzinach pracy administracji w budynku przebywają pracownicy ochrony.

CENNIK

POKÓJ JEDNOOSOBOWY
UCZELNIA CZYNSZ KAUCJA
WSEI 650 zł 1 300 zł
WSPA 750 zł 1 500 zł
POZOSTALI 800 zł 1 600 zł
MIEJSCE W POKOJU DWUOSOBOWYM
UCZELNIA CZYNSZ KAUCJA
WSEI 450 zł 900 zł
WSPA 600 zł 1 200 zł
POZOSTALI 650 zł 1 300 zł
MIEJSCE W POKOJU TRZYOSOBOWYM
UCZELNIA CZYNSZ KAUCJA
WSEI 400 zł 800 zł
WSPA 500 zł 1000 zł
POZOSTALI 550 zł 1 100 zł
KAWALERKA
UCZELNIA CZYNSZ KAUCJA
WSEI 1 500 zł 3 000 zł
WSPA
POZOSTALI

NIEZALEŻNIE OD CZYNSZU, NAJEMCA ZOBOWIĄZANY JEST RÓWNIEŻ DO POKRYWANIA OPŁAT EKSPLOATACYJNYCH ROZLICZANYCH NA KONIEC KAŻDEGO MIESIĄCA

*UWAGA*
Opłata rezerwacyjna (wnoszona dopiero po potwierdzeniu rezerwacji przez administrację DS) 500 zł* W momencie podpisania umowy, kwota zaliczana jest na poczet kaucji. W przypadku rezygnacji – jest bezzwrotna.

*obowiązuje od 01.11.2020 r.

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 508 245 780 lub adresem e-mail: biuro.unicka@wsei.lublin.pl