WSEI w mediach

WSEI w mediach2018-11-22T15:20:24+00:00

22.11.2018r.

„Pionierzy innowacyjnego kształcenia” – taki tytuł ma wywiad z Panią Teresą Bogacką Kanclerz WSEI w najnowszym numerze prestiżowego magazynu „Quality. W wywiadzie przeczytać można m.in. o ofercie dydaktycznej WSEI, współpracy Uczelni z biznesem i realizacji nowatorskich pomysłów dydaktycznych.

Więcej informacji w magazynie Quality…

06.11.2018r.

„Trzeba się rozwijać inteligentnie” – pod tym tytułem kryje się rozmowa z dr Michałem Jarmułem, prof. WSEI. Prorektor udzielił wywiadu z okazji odebrania „Polskiej Nagrody Innowacyjności 2018”, którą WSEI otrzymała za innowacyjność oferty dydaktycznej, efektowną działalność naukowo-badawczą oraz rozwój regionu poprzez przygotowywanie studentów do aktywnego życia zawodowego. Zapraszamy do lektury.

Informacje na stronie forum przedsiębiorczości…

22.10.2018r.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie podpisała umowę o wzajemnej współpracy z PGE Obrót S.A. Oto, co po podpisaniu porozumienia powiedziała dziennikarzom Kanclerz Uczelni Teresa Bogacka i Prezes PGE Obrót S.A. Dariusz Czuk:

Więcej informacji w Kurierze Lubelskim…

Przejdź do materiału z Polskiego Radia Lublin…

17.10.2018r.

Kongres Spółdzielców w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie w relacji TVP Lublin:

Przejdź do materiału w TVP Lublin…

Materiał Radia Centrum dotyczący Kongresu Spółdzielców:

Przejdź do materiału z Radia Centrum…

12.10.2018 r.

We środę w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się Uroczystość Otwierająca Nowy Rok Akademicki. O nowe kierunki rozwoju Uczelni dziennikarze TVP Lublin pytali Rektora dr hab. Mirosława Jarosza, prof. nadzw. WSEI.

Przejdź do materiału w TVP Lublin…

O Inauguracji napisały również gazety lubelskie:

Informacje w Kurierze Lubelskim…

Informacje w Dzienniku Wschodnim…

20.09.2018 r.

19 września w porannym programie TVP Lublin- patrona medialnego konferencji „Transport 2018”  Dziekan Wydziału Transportu i Informatyki dr inż. Robert Pietrzyk w nawiązaniu do konferencji opowiadał o zmianach jakie mogą nas czekać w transporcie drogowym w najbliższych latach. Zapraszamy do sprawdzenia, czy podobne zdanie mają inni eksperci z tej branży w relacji drugiego patrona konferencji- Polskiego Radia Lublin:

Przejdź do materiału w Radiu Lublin…

13.09.2018 r.

Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie dr hab. Mirosław J. Jarosz, prof. nadzw. WSEI w porannym programie TVP Lublin „Między Wisłą i Bugiem” opowiadał m.in. o współczesnym rynku pracy w kontekście kształcenia przyszłych kadr i o zbliżającej się konferencji na naszej Uczelni dotyczącej tej tematyki.

Rozmowa rozpoczyna się od 42 minuty.

Przejdź do materiału…

Czy dzieci przeżywają szok w związku z nowym rokiem szkolnym? Jak powinni na to reagować rodzice? Te i inne problemy związane z pierwszymi tygodniami nauki omawiał nasz wykładowca, psycholog dr Wiesław Poleszak.

Rozmowa rozpoczyna się od 56 minuty.

Przejdź do materiału…

17.08.2018 r.

„Innowacyjna nie tylko z nazwy” taki tytuł ma wywiad, który ukazał się w Dzienniku Gazecie Prawnej. Udzieliła go Kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie Pani Teresa Bogacka. W wywiadzie przeczytacie m.in., o realizowanych już projektach i innych najbliższych planach rozwoju Uczelni.

Więcej informacji o wywiadzie… 

11.06.2018 r.

Czym kierują się w swoim życiu młodzi ludzie? Jakie mają priorytety? Informacje o  konferencji Kuratorium Oświaty w Lublinie i WSEI: „Wartości w świecie młodzieży – młodzież w świecie wartości” w materiałach patronów medialnych wydarzenia:

Więcej informacji…

Więcej informacji w TVP Lublin…

Więcej informacji w Radiu Lublin…

15.05.2018 r.

Zoom na innowacje w kształceniu – Teresa Bogacka Kanclerz WSEI w audycji Biznes w eterze – radio Złote Przeboje

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Teresą Bogacką –  Kanclerz WSEI

23.04.2018 r.

Reportaż dotyczący Gali “Szkoła Innowacji” przygotowali dziennikarze portalu “lublin24.pl”
Przejdź do informacji…

Zapowiedzi w serwisach informacyjnych i materiał z Gali “Szkoła Innowacji” przygotował patron medialny wydarzenia Polskie Radio Lublin
Przejdź do materiału…

Drugi patron medialny TVP Lublin- oprócz relacji reporterskiej z Gali w „Panoramie Lubelskiej” zaprosił do programu „To nas dotyczy” Rektora Naszej Uczelni dr hab. Mirosława Jarosza, prof. nadzw. WSEI
Przejdź do materiału…

12.04.2018 r.

Dr Katarzyna Patyk- prezes fundacji Allot i nasz wykładowca w porannym programie TVP Lublin „Między Wisłą i Bugiem” opowiadała o konferencji dotyczącej diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu, która odbywała się 12 kwietnia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji. Rozmowa z Naszym ekspertem od 22 minuty.
Przejdź do materiału…

Tematyką konferencji zainteresowało się również Polskie Radio Lublin i Radio Freee, które w swoich cogodzinnych serwisach informowały mieszkańców województwa o Naszej konferencji.
Przejdź do materiału…

W wywiadzie dla Młodzieżowego Radia Freee Lublin dr Katarzyna Patyk wymieniła i podkreśliła rolę znakomitych naukowców, którzy dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.
Przejdź do materiału…

29.03.2018 r.

W „Dzienniku Wschodnim” przeczytać możemy komentarz Rektora WSEI na temat zmian, jakie czekają uczelnie w Polsce.
Przejdź do artykułu…

27.03.2018 r.

„Studia przyszłości w Lublinie” pod tą nazwą kryje się ciekawy artykuł dotyczący najnowszej oferty dydaktycznej Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. O nowym Monoprofilowym Centrum dla pielęgniarek i planach na najbliższą przyszłość z Panią Teresą Bogacką- Kanclerz WSEI rozmawiała dziennikarka Rzeczpospolitej- Joanna Gulewicz.
Przejdź do artykułu…

15.03.2018 r.

Szerokim echem w województwie odbiła się wiadomość o współpracy WSEI i KUL. O możliwościach utworzenia Centrum Naukowego zapraszamy do gazety Nowy Tydzień Chełmski
Przejdź do materiału…

13.03.2018 r.

Radio Centrum również przygotowało materiał o współpracy WSEI i KUL-u
Przejdź do materiału…

06.03.2018 r.

O Naszej Uczelni, porozumieniu podpisanym z KUL i zmianach w szkolnictwie wyższym w programie „To Nas dotyczy” w TVP Lublin opowiadał Rektor WSEI
Przejdź do materiału filmowego…

Jak wyglądał drugi Dzień Otwarty WSEI i co przygotowaliśmy dla kandydatów w artykule Dziennika Wschodniego
Przejdź do artykułu…

WSEI i KUL łączą siły i podpisują ramową umowę o współpracę! Więcej w materiale Polskiego Radia Lublin.
Przejdź do materiału…

Prezentacja technicznych kierunków kształcenia to cel trzeciej odsłony Dni Otwartych WSEI, na których odwiedziła Nas ekipa TVP Lublin. W materiale poruszono również kwestię ramowej współpracy z KUL.
Przejdź do materiału filmowego…

01.03.2018 r.

Przedstawiciele naszej Uczelni; dr Małgorzata Sitarczyk, dr Zbigniew Orzeł, prof. Agnieszka Weiner i Kamil Frąc- student Psychologii w porannym programie  TVP „Między Wisłą a Bugiem” opowiadali o tym, co czeka na odwiedzających Uczelnię maturzystów w drugim Dniu Otwartym WSEI.
Przejdź do materiału filmowego…

21.02.2018 r.

Portal Hrubieszowski opisał pierwszy Dzień Otwarty WSEI. Kto nas odwiedził i co zobaczył? Zapraszamy do lektury.
Przejdź do artykułu…

15.02.2018 r.

Skąd się bierze miłość i czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia? – Na antenie Radia Centrum opowiadał wykładowca Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, psycholog dr Wiesław Poleszak.
Przejdź do artykułu…