20.07.2021r.

Dziennik Wschodni – „34 absolwentów pielęgniarstwa w języku angielskim w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji przeszło dzisiaj czapkowanie”.
Więcej informacji w Dzienniku Wschodnim… 

Kurier Lubelski – „Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie: symboliczne „czepki” dla absolwentów pielęgniarstwa”.
Więcej informacji w Kurierze Lubelskim… 

24.06.2021r.

„Sukcesy na wielu płaszczyznach” – zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panią Kanclerz Teresą Bogacką na łamach Panoramy Gospodarczej

Panoramagospodarcza.pl 

23.06.2021r.

W Dniu Ojca na temat różnych modelach ojcostwa i bycia tatą wypowiadała się w głównym wydaniu Wiadomości TVP1 dr Monika Baryła-Matejczuk:

Wiadomości TVP1

15.06.2021r.

W programie TVP Info w materiale dotyczącym Cyberataków i Cyberbezpieczeństwa Polski wypowiadał się nasz wykładowca dr inż. Mariusz Kalita.

TVP Info 

10.06.2021r.

O konferencji dotyczącej międzynarodowego projektu „E-MOTION. Potential of highlysensitivity” mówiły media: 

Reportaż Polskie Radio Lublin

Polskie Radio Lublin

Kurier Lubelski 

TVP3 Lublin “Między Wisłą i Bugiem” 

31.05.2021r.

„Lublin dyktuje trendy” – z przyjemnością przedstawiamy wydanie „Monitora Biznesu” w dzienniku „Rzeczpospolita”, w którym znajduje się artykuł poświęcony Uczelni.

Monitor Rynkowy

28.05.2021r.

O szkoleniach i konferencji dotyczącej międzynarodowego projektu „E-MOTION. Potential of highlysensitivity” mówiła w mediach dr Monika Baryła Matejczuk: 

Radio Centrum

TVP3 Lublin Poranek “Między Wisłą i Bugiem” 

17.02.2021r.

O Wirtualnych Dniach Otwartych WSEI w Polskim Radiu Lublin i Radiu Centrum opowiadał Dziekan Wydziału Transportu i Informatyki WSEI dr inż. Robert Pietrzyk.

Więcej w Radio lublin…

Więcej w Radio Centrum…

05.02.2021r.

Ruszyła IX edycja „Szkoły innowacji”. O tegorocznej edycji w programie „To nas dotyczy” opowiadała Kanclerz WSEI Pani Teresa Bogacka.

Więcej informacji w TVP Lublin…

22.12.2020r.

Podczas pandemii wzrosła liczba cyberataków. Hakerzy celują w infrastrukturę krytyczną i luki w zabezpieczeniach podczas pracy zdalnej, oraz chętniej włamują się na nasze prywatne konta. Jak się przed tym chronić? W wywiadzie dla Polskiego Radia Lublin nasz specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa – dr Mariusz Kalia przedstawił kilka ciekawych sposobów: czytaj tutaj…

22.12.2020r.

Z przyjemnością przedstawiamy wydanie „Monitora Biznesu” w dzienniku „Rzeczpospolita”, w którym znajduje się artykuł poświęcony Uczelni. Na łamach obu wydań prezentowani są Laureaci tegorocznej edycji nagrody Symbol, wśród których znalazła się również Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji.

Więcej w artykule…

18.12.2020r.

Nasz wykładowca, dr Grzegorz Kata w wywiadzie dla Dziennika Wschodniego odpowiadał na pytania dotyczące problemów uczniów:

https://www.dziennikwschodni.pl/edukacja/szkola-to-nie-tylko-nauka-lubelski-psycholog-o-problemach-uczniow,n,1000280340.html

10.12.2020r.

O IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej ONLINE „Wiosna Jesieni” materiał przygotowało Polskie Radio Lublin:

https://radio.lublin.pl/2020/12/lublin-seniorzy-debatowali-o-blaskach-i-cieniach-jesieni-zycia/

09.10.2020r.

Wywiadu lubelskim rozgłośniom radiowym; Eska Lublin, Nowe Radio Lublin i Polskie Radio Lublin udzielił Dziekan Wydziału Transportu i Informatyki WSEI dr inż. Robert Pietrzyk. Tematyką „Noc Innowacji”:

Więcej na eska.pl…

Więcej na facebook’u…

Dziekan Wydziału Transportu i Informatyki WSEI dr inż. Robert Pietrzyk w poranku TVP3 Lublin opowiadał o tym, jakie atrakcje czekają na odwiedzających naszą Uczelnię podczas „Nocy Innowacji”:

Materiał zaczyna się od 1h 10min: https://lublin.tvp.pl/42790638/poranek-miedzy-wisla-i-bugiem

07.10.2020r.

O Festiwalu Cyfryzacji i „Nocy Innowacji” w której uczestniczyła Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie napisali:

Więcej informacji w tokfm…

Więcej informacji w kurierze lubelskim…

25.09.2020r.

Dr Mariusz Paździor, Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich, mówi o 20leciu Uczelni, o ofercie edukacyjnej  w Programie „To nas dotyczy” w TVP3 Lublin

Więcej informacji w TVP3 Lublin…

15.09.2020r.

O przekazaniu przyłbic do chełmskich przedszkoli i szkół, przeczytacie na stronie głównej miasta:

Więcej informacji na chelm.pl…

05.08.2020r.

29.07.2020r.

Materiał na temat wręczenia Certyfikatów „Szkoła Innowacji” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji opublikował Dziennik Wschodni

Więcej informacji w Dziennik Wschodni…

27.07.2020r.

Psycholog Dr Marcin Stencel gościł w porannym programie TVP3 Lublin

Więcej informacji w TVP Lublin…

02.07.2020r.

WSEI w Lublinie kształci nowoczesnego absolwenta- zapraszamy do artykułu o naszej Uczelni w Gazecie Wyborczej i Kronice Tygodnia.

Więcej informacji na Wybrocza.pl…
Więcej informacji na kronikatygodnia.pl…

26.06.2020r.

Nasz wykładowca dr Monika Baryła-Matejczuk w porannym programie „Między Wisłą i Bugiem” w TVP3 Lublin opowiadała o swoich badaniach naukowych dotyczących osób wysoko wrażliwych. Wideo od 55min.

Materiał filmowy w TVP Lublin…

21.06.2020r.

O tym, jak może wyglądać nauka w Nowym Roku Akademickim przeczytacie w artykule Dziennika Wschodniego:

Więcej informacji w Dzienniku Wschodnim…

26.05.2020r.

Dwa lata temu zostały wprowadzone przepisy RODO. Jak sprawdzają się wprowadzone przepisy, jak wygląda ochrona danych osobowych w czasie epidemii koronawirusa? M.in. na te pytania w Polskim Radiu Lublin odpowiedział nasz wykładowca dr Łukasz Wojciechowski.

Więcej informacji w Radio Lublin…

21.02.2020r.

W Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Człowieku odwiedziło nas Polskie Radio Lublin. Zapraszamy do wysłuchania materiałów przygotowanych z okazji Dnia Otwartego i wizyty specjalnego gościa – Wynalazcy z Doliny Krzemowej, Pana Janusza Liberkowskiego.

Więcej z wydarzenia w Radio Lublin…

Relacja radiowa z wydarzenia w Radio Lublin…

21.01.2020r.

W Dzień Otwarty Wydziału Transportu i Informatyki odwiedziło nas ponad 250 uczniów z różnych miejscowości z całego województwa. Odwiedziły nas również lubelskie media, zobaczcie ich relacje:

Więcej o wydarzeniu w Radio Lublin…

Więcej o wydarzeniu w TVP Lublin…

Informacja o wydarzeniu w Kurierze Lubelskim…

21.01.2020r.

W programie Telewizji Lublin pt. „Między Wisłą i Bugiem” Kanclerz WSEI Pani Teresa Bogacka opowiadała m.in. o przebiegu tegorocznego Jubileuszu 20 lat istnienia naszej Uczelni.

Materiał z TVP Lublin:
https://lublin.tvp.pl/46281916/21-stycznia-2020

16.01.2020r.

Zbliża się VIII edycja konkursu organizowanego przez naszą Uczelnię pt. „Szkoła innowacji” O tegorocznej edycji w TVP3 Lublin opowiadała Kanclerz WSEI Pani Teresa Bogacka.

Materiał w „Panoramie Lubelskiej”:
https://lublin.tvp.pl/46231200/lider-innowacji-poszukiwany

Program publicystyczny „To nas dotyczy”:
https://lublin.tvp.pl/46230524/16-stycznia-2020-cz2

19.12.2019r.

Na łamach “Monitora Biznesu” w Rzeczpospolitej ukazała się publikacja o Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W rozmowie z Kanclerz WSEI Panią Teresą Bogacką przeczytać możemy m.in. o nagrodzie Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2019, którą Uczelnia niedawno otrzymała, 20leciu WSEI, a także o planach na najbliższą przyszłość.

Link do artykułu:
https://monitorrynkowy.pl/2019/12/19/lublin-stolica-innowacji/

05.12.2019r.

,,Wpływ Spółdzielni Uczniowskich i Szkolnych Kas Oszczędnościowych na rozwój edukacji spółdzielczej wśród młodzieży” m.in. o tym dyskutowano podczas tegorocznego „Kongresu Ruchu Spółdzielców”, który odbył się 5 grudnia w Naszej Uczelni. Zapraszamy do obejrzenia materiałów przygotowanych przez lubelskie media:

Wicej informacji na TVP Lublin…

Wicej informacji w Radio Centrum…

Wicej informacji w Radio Lublin…

04.12.2019r.

4 grudnia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji odbyło się pierwsze spotkanie “Forum Uniwersytetów III Wieku Lubelszczyzny”. Oto, co na ten temat przygotowali Nasi patroni medialni:

Relacja z wydarzenia na TVP Lublin…

Więcej informacji w Radio Lublin…

07.10.2019r.

Studenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie rozpoczęli rok akademicki

Relację z wydarzenia nagrała TVP Lublin…

07.09.2019r.

Konferencja prasowa Kanclerz Teresy Bogackiej i Wicepremiera Jarosława Gowina

W sobotę 7 września na Placu Litewskim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wicepremiera, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina. Tematem konferencji było „Wsparcie rozwoju współpracy pomiędzy przedsiębiorcami a sektorem nauki i szkołami wyższymi w procesie wdrażania i tworzenia innowacji”. Pan Premier przedstawił to, co do tej pory udało się zrealizować, oraz plan następnych działań, mających na celu dalsze usprawnienie współpracy nauki i biznesu, a także po raz kolejny udzielił poparcia Pani Kanclerz Teresie Bogackiej, która startuje w wyborach do Sejmu RP z 11 miejsca na liście Zjednoczonej Prawicy.

– Pani kanclerz jest wybitnym menedżerem (…), reprezentuje obszar, który jest szczególnie ważny dla Lublina – obszar edukacji i szkolnictwa wyższego. Stworzyła znakomitą niepubliczną uczelnię, która świetnie współpracuje z lubelskimi i ogólnopolskimi firmami. Będzie w Sejmie z jednej strony reprezentantem świata przedsiębiorców, a z drugiej strony – akademickiego Lublina – powiedział m.in. Minister Gowin.

Po konferencji odbyło się spotkanie z lubelskimi przedsiębiorcami, którzy przedstawili Wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi swoje spostrzeżenia dotyczące współpracy nauki z biznesem. Media o konferencji:

Relacja z wydarzenia w TVP Lublin…

Więcej informacji na WNP.PL…

29.08.2019r.

Edukacja akademicka – rozmowa Pani Kanclerz Teresy Bogackiej w TVP 3 w programie “To nas dotyczy”

Więcej informacji i relacja wideo w TVP 3…

27.08.2019r.

Wicepremier Jaroslaw Gowin w Lubelskiem – TVP3 Lublin – Telewizja Polska S.A

Więcej informacji w TVP 3…

Minister Jaroslaw Gowin w Lublinie. Poparl kanclerz WSEI Terese Bogacka w wyborach do parlamentu

Więcej informacji w Kurierze Lubelskim…

08.08.2019r.

W najnowszym wydaniu magazynu „Quality” Kanclerz WSEI Teresa Bogacka udzieliła obszernego wywiadu na temat Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W rozmowie z dziennikarzem Kanclerz Teresa Bogacka mówi o tym, że jej głównym celem jest wykształcenie nowoczesnego absolwenta i wyposażenie go w niezbędne narzędzia, wiedzę i umiejętności praktyczne dostosowane do rosnących wymagań pracodawców, dzięki czemu studenci szybko znajdą dobrze płatną pracę w zawodzie. W wywiadzie znalazło się również kilka ciekawostek dotyczących np. nowości w ofercie dydaktycznej Uczelni. Zapraszamy do lektury.

Quality – magazyn

29.05.2019r.

Dziennikarze z Lubelskiej.tv towarzyszyli z kamerą naszym studentom z ponad 20 krajów świata podczas odbierania ich wymarzonego dyplomu magistra ekonomii. Zapraszamy do obejrzenia materiału z Graduacji:

Więcej informacji na lubelska.tv…

29.05.2019r.

Dwa materiały na temat seminarium naukowego „Cyberbezpieczeństwo jako element bezpieczeństwa państwa i ochrony prywatności obywateli” zorganizowanego przez wydział „Administracji i Nauk Społecznych” pojawiły się w „Panoramie” w TVP Lublin. Zapraszamy do oglądania:

Relacja z wydarzenia na TVP Lublin…
Relacja z wydarzenia na TVP Lublin…

22.05.2019r.

Zdjęcia i reportaże na temat Gali wręczenia Certyfikatów „Szkoła Innowacji” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji przygotowały redakcje TVP Lublin, Kuriera Lubelskiego i Dziennika Wschodniego:

Więcej informacji w Kurierze Lubelskim…
Więcej informacji w Dzienniku Lubelskim…
Relacja z wydarzenia na TVP Lublin…

06.05.2019r.

Kanclerz WSEI mgr Teresa Bogacka w rozmowie z dziennikarzami Gazety Wyborczej zwraca uwagę na trzy najważniejsze projekty, które w ostatnim czasie wdrożyła Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublini