CERTYFIKATY "SZKOŁA INNOWACJI" OTRZYMAŁY
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- VII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
- IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
- XIV LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie
- Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie
- Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta w Lublinie
- Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
- Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
- Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lublinie
- Zespół Szkół im. króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
- Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej
- Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
- Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
- I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu
- Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chełmie
- Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
- Zespół Szkól Zawodowych w Janowie Lubelskim
- Zespół Szkół – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie
- Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
- Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie
- Zespół Szkół w Horodle
- Zespół Szkół nr 1 im. Stafanii Sempołowskiej w Puławach
"SZKOŁA - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymał:
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
Wyróżnienia otrzymały:
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
- Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
- Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Generała Franciszka Kleeberga w Lublinie
"DYREKTOR - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymał:
- Marian Klecha – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju
Wyróżnienie otrzymali:
- Grzegorz Lech – Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Edyta Chudoba – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie
- Elżbieta Sękowska – Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
"NAUCZYCIEL - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymała:
- Anna Dobraczyńska – Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Wyróżnienie otrzymali:
- Edward Polnik – IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
- Maria Kwapich – Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie
"UCZEŃ - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymała:
- Amelia Puhacz – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Wyróżnienie otrzymali:
- Michał Zawadzki – Zespół Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
- Bartłomiej Bojarczuk – I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie
"INNOWACYJNA INICJATYWA"
Nagrodę główną otrzymał:
- Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie za inicjatywę “Archimedes”
Wyróżnienie otrzymały:
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie za inicjatywę Szkoła Praktycznej Ekonomii
- Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie za inicjatywę Szkoła Praktycznej Ekonomii