Filia Lubelskiej Akademii WSEI w Warszawie
z kształceniem w języku polskim i angielskim.

Akademia WSEI to największa niepubliczna Uczelnia Wyższa w regionie lubelskim. Od momentu powstania w 2000 roku, dostosowuje swoją ofertę edukacyjną do wymagań i potrzeb rynku pracy. Kształci studentów, którzy nie mają problemów z osiągnięciem wymarzonych celów zawodowych, a dyplom Uczelni jest dokumentem wiarygodnym dla pracodawców, potwierdzającym znakomite przygotowanie do podjęcia pracy.

 W roku 2022 Lubelska Akademia WSEI dołączyła do grona uczelni akademickich. Jako jedna z nielicznych Uczelni w Polsce Akademia WSEI otrzymała w wynikach parametryzacji w dyscyplinie „Informatyka” kategorię „A”. 


Jeśli szukasz niezależnej uczelni, na której z powodzeniem połączysz naukę, pracę oraz życie prywatne – nie mogłeś trafić lepiej. Stawiamy na praktyczne przekazywanie wiedzy przez ekspertów w danej dziedzinie.

Studia w Warszawie – oferta edukacyjna

W Warszawie mają Państwo możliwość realizacji studiów w formie hybrydowej, czyli połączeniu nauki zdalnej z zajęciami stacjonarnymi, na kierunku Pielęgniarstwo.

Dodatkowo Filia Akademii WSEI w Warszawie posiada bogatą ofertę studiów MBA, podyplomowych i kursów realizowanych również w formie hybrydowej.

Studia w Warszawie – Pielęgniarstwo I stopnia w Akademii WSEI

Szczegóły: Pielęgniarstwo – Lubelska Akademia WSEI

Akademia WSEI od 2007 roku kształci na kierunku Pielęgniarstwo zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
Wykształciliśmy już prawie 5 tys. pielęgniarek i pielęgniarzy.

W ramach opłaty czesnego na kierunku Pielęgniarstwo Uczelnia zabezpiecza w 100% realizacje zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w podmiotach leczniczych.

Obowiązuje limit miejsc. W pierwszej kolejności będą przyjmowani kandydaci, którzy złożą pełny komplet dokumentów, który zagwarantuje miejsce na studiach.

RODZAJE OPŁAT

Opłata roczna – to możliwość wniesienia opłaty za okres jednego roku akademickiego. Przy wpłacie za cały rok z góry, należy odliczyć 5% bonifikaty.
Opłata semestralna – to możliwość wniesienia opłaty za okres jednego semestru nauki w ramach standardowego programu studiów.
Opłata ratalna – to możliwość wniesienia opłaty w dziesięciu ratach. Przy rozłożeniu czesnego na raty, doliczana jest opłata w wysokości 100 zł za semestr.

REKRUTACJA

  • Wypełnienie ANKIETY oraz złożenie skanów wszystkich wymaganych dokumentów przy pomocy systemu rekrutacji internetowej: https://dziekanat.wsei.lublin.pl/Rekrutacja/Rejestracja
  • Złożenie DOKUMENTÓW rekrutacyjnych w oryginale, podpisanie ANKIETY oraz UMOWY o kształceniu w:

 Filia  Lubelskiej Akademii WSEI w Warszawie
ul. Twarda 14/16, 00-105 Warszawa
(przy Rondzie ONZ)

Student zobowiązuje się wnosić opłaty związane z tokiem studiów w formie bezgotówkowej na rachunek bankowy Uczelni wskazany indywidualnie dla każdego Studenta.

W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów.

KONTAKT

Telefon ogólny: +48 502 616 408

e-mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Dyrektor Filii
mgr Bogumiła Dziedzic
email: bogumila.dziedzic@wsei.lublin.pl
tel. +48 509 191 513

Asystentka  toku studiów
Natalia Jaworska
email: natalia.jaworska@wsei.lublin.pl
tel. +48 502 616 408

Filia w Warszawie
Lubelska Akademia WSEI
Twarda 14/16, 00-105 Warszawa
(przy Rondzie ONZ)

Do zobaczenia!