Filia Lubelskiej Akademii WSEI w Warszawie
z kształceniem w języku polskim i angielskim.

Akademia WSEI to największa niepubliczna Uczelnia Wyższa w regionie lubelskim. Od momentu powstania w 2000 roku, dostosowuje swoją ofertę edukacyjną do wymagań i potrzeb rynku pracy. Kształci studentów, którzy nie mają problemów z osiągnięciem wymarzonych celów zawodowych, a dyplom Uczelni jest dokumentem wiarygodnym dla pracodawców, potwierdzającym znakomite przygotowanie do podjęcia pracy.

 W roku 2022 Lubelska Akademia WSEI dołączyła do grona uczelni akademickich. Jako jedna z nielicznych Uczelni w Polsce Akademia WSEI otrzymała w wynikach parametryzacji w dyscyplinie „Informatyka” kategorię „A”. 


Jeśli szukasz niezależnej uczelni, na której z powodzeniem połączysz naukę, pracę oraz życie prywatne – nie mogłeś trafić lepiej. Stawiamy na praktyczne przekazywanie wiedzy przez ekspertów w danej dziedzinie.

Studia w Warszawie – oferta edukacyjna

W Warszawie mają Państwo możliwość realizacji studiów w formie hybrydowej, czyli połączeniu nauki zdalnej z zajęciami stacjonarnymi, na wszystkich prowadzonych przez naszą uczelnię kierunkach, takich jak:

  • Pielęgniarstwo,
  • Zarządzanie,
  • Informatyka.

Dodatkowo Filia Akademii WSEI w Warszawie posiada bogatą ofertę studiów MBA, podyplomowych i kursów realizowanych również w formie hybrydowej.

Rekrutacja na rok akademicki 2023/24

 

Rekrutacja na studia I na kierunku Pielęgniarstwo w  Filii w Warszawie
trwa
do 6 października 2023 roku.

 

Rekrutacja na studia I i II stopnia w Lubelskiej Akademii WSEI  trwa
do 25 września 2023 roku.

Studia w Warszawie – Zarządzanie I stopnia w Akademii WSEI

Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz być dobrym szefem, ale nie jesteś pewny, jakie kompetencje i umiejętności powinieneś posiadać? A może chciałbyś być menedżerem w dużej korporacji gdzie potrzebne jest odpowiednie wykształcenie, ale nie wiesz gdzie go zdobyć? Studia z zarządzania w Akademii WSEI rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą odpowiedzieć na te pytania.

Specjalności w ramach kierunku Zarządzanie I stopnia w Warszawie

Szczegóły: Zarządzanie – Rekrutacja WSEI

Studia w Warszawie – Informatyka I stopnia w Akademii WSEI

Informatyka to jedna z najszybciej zmieniających się branż. Razem z dynamizmem wzrasta również zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny. Rosną również ich zarobki. Informatyka to nauka, która ma charakter zarówno techniczny, jak i ścisły. Jeżeli pasjonujesz się komputerami, technologią, programowaniem, kariera w IT to dobry pomysł na Twoją zawodową przyszłość.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka I stopnia w Warszawie

Szczegóły: Informatyka – Rekrutacja WSEI

Studia w Warszawie – Pielęgniarstwo I stopnia w Akademii WSEI

Szczegóły: Pielęgniarstwo – Lubelska Akademia WSEI

Akademia WSEI od 2007 roku kształci na kierunku Pielęgniarstwo zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
Wykształciliśmy już prawie 5 tys. pielęgniarek i pielęgniarzy.

W ramach opłaty czesnego na kierunku Pielęgniarstwo Uczelnia zabezpiecza w 100% realizacje zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w podmiotach leczniczych.

Obowiązuje limit miejsc. W pierwszej kolejności będą przyjmowani kandydaci, którzy złożą pełny komplet dokumentów, który zagwarantuje miejsce na studiach.

RODZAJE OPŁAT

Opłata roczna – to możliwość wniesienia opłaty za okres jednego roku akademickiego. Przy wpłacie za cały rok z góry, należy odliczyć 5% bonifikaty.
Opłata semestralna – to możliwość wniesienia opłaty za okres jednego semestru nauki w ramach standardowego programu studiów.
Opłata ratalna – to możliwość wniesienia opłaty w dziesięciu ratach. Przy rozłożeniu czesnego na raty, doliczana jest opłata w wysokości 100 zł za semestr.

REKRUTACJA

  • Wypełnienie ANKIETY oraz złożenie skanów wszystkich wymaganych dokumentów przy pomocy systemu rekrutacji internetowej: https://dziekanat.wsei.lublin.pl/Rekrutacja/Rejestracja
  • Złożenie DOKUMENTÓW rekrutacyjnych w oryginale, podpisanie ANKIETY oraz UMOWY o kształceniu w:

 Filia  Lubelskiej Akademii WSEI w Warszawie
ul. Twarda 14/16, 00-105 Warszawa
(przy Rondzie ONZ)

Student zobowiązuje się wnosić opłaty związane z tokiem studiów w formie bezgotówkowej na rachunek bankowy Uczelni wskazany indywidualnie dla każdego Studenta.

W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów.

KONTAKT

Telefon ogólny: +48 502 616 408

e-mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Dyrektor Filii
mgr Bogumiła Dziedzic
email: bogumila.dziedzic@wsei.lublin.pl
tel. +48 509 191 513

Specjalista Toku Studiów
mgr Agata Wlazły
email: agata.wlazly@wsei.lublin.pl
tel. +48 502 616 408

Specjalista ds. studenckich
Edmund Bojanowski

email: edmund.bojanowski@wsei.lublin.pl
tel. +48 502 616 408

Filia w Warszawie
Lubelska Akademia WSEI
Twarda 14/16, 00-105 Warszawa
(przy Rondzie ONZ)

Do zobaczenia!