Czy chciałbyś osiągnąć swoje cele treningowe szybko i skutecznie? Potrzebujesz indywidualnego podejścia i profesjonalnego wsparcia?

Oto oferta trenera personalnego dla studentów Akademii WSEI, który pomoże Ci przekroczyć własne granice!

Jesteś gotowy na przemianę swojego ciała i zdrowia? Potrzebujesz wsparcia, motywacji i profesjonalnych wskazówek? Oto oferta trenera personalnego, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele!

Nasz wspólny trening rozpocznie się od szczegółowej oceny Twojej sytuacji, uwzględniającej Twoje aktualne zdrowie, poziom sprawności fizycznej, preferencje treningowe i harmonogram. Na tej podstawie opracuję spersonalizowany plan treningowy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Treningi odbywają się w budynku Lubelskiej Akademii WSEI, gdzie znajduje się nowoczesna siłownia, wyposażona w sprzęt niezbędny do kształtowania sylwetki, budowania siły, wydolności czy wytrzymałości.

https://www.wsei.lublin.pl/wirtualny-spacer/index.htm 

lub klikając z lewej strony odpowiednio: Piwnice – Siłownia

OFERTA DLA STUDENTÓW AKADEMII WSEI

– 10 godzin zegarowych zajęć tygodniowo 

– Redukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej poprzez skuteczną dietę przy jednoczesnym budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych; opcjonalnie dobór odpowiedniej suplementacji;

– Kompleksowe doradztwo w celu przeprowadzenia kompletnej metamorfozy sylwetki i poprawy zdrowia za pomocą diety i treningu siłowego oraz strechingu (rozciągania).

– Pomoc w budowaniu wymarzonej sylwetki – w zależności od preferencji – poprzez skuteczne plany treningowe, naukę dobrej techniki ćwiczeń oraz budowanie zdrowych nawyków ruchowych.

– Motywowanie do pozostania przy założonych celach treningowych oraz monitorowanie efektów sylwetkowych i zdrowotnych.

Treningi prowadzi trener personalny – Krzysztof Woźniak

ZAPISY

Ścieżka zapisu do udziału w zajęciach:

https://dl.wsei.lublin.pl/ – kurs „Dla Studenta” – „Zajęcia na siłowni/Gym classes”

Klucz dostępu – 2022

Zapraszam i do zobaczenia!