Przedstawiamy
Akademickie Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii
przy Lubelskiej Akademii WSEI.

To miejsce, w którym łączymy wiedzę, doświadczenie oraz pasję do psychologii i terapii, aby wspierać rozwój osobisty i psychospołeczny naszych klientów.

Akademickie Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dzieci, młodzieży i osób dorosłych na specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychoterapię. Kadra Centrum od samego początku swojego istnienia aktywnie uczestniczy w szeroko rozumianych akcjach pomocowych, w tym m.in. udzielania bezpłatnego wsparcia studentom dotkniętym skutkami konfliktu zbrojnego na terytorium Ukrainy (we współpracy z organizacjami studenckimi – na czele z Akademickim Centrum Wsparcia Rówieśniczego Akademii WSEI) czy pracy terapeutycznej z osobami potrzebującymi wsparcia psychologicznego. Centrum prowadzi także działalność szkoleniową dla nauczycieli, psychologów, a także studentów psychologii i pedagogiki.

Co oferujemy:

 1. **Wszechstronne wsparcie psychologiczne**:
  Nasz zespół doświadczonych psychologów i terapeutów jest gotów pomóc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów emocjonalnych, relacyjnych oraz rozwojowych. Oferujemy wsparcie indywidualne oraz terapie rodzinne i grupowe.
 2. **Profesjonalna diagnoza i ocena**:
  Nasze Centrum wykonuje różnego rodzaju badania psychologiczne, diagnozy i oceny, które pomagają lepiej zrozumieć konkretne wyzwania i potrzeby klienta. Dzięki temu możemy dostosować nasze podejście i zaproponować skuteczne strategie terapeutyczne.
 3. **Psychoprofilaktyka**:
  Uważamy, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego oferujemy szkolenia, warsztaty i programy psychoprofilaktyczne, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem, kształtowaniu zdrowych relacji oraz rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z trudnościami życiowymi.
 4. **Wsparcie edukacyjne**:
  Nasze Centrum współpracuje z uczelniami i szkołami, oferując wsparcie edukacyjne w postaci poradnictwa psychologicznego oraz szkoleń dla nauczycieli i rodziców.
 5. **Innowacyjne podejście**:
  Jesteśmy otwarci na nowoczesne metody terapeutyczne i podejścia psychologiczne. Stale doskonalimy nasze umiejętności i wiedzę, aby dostarczać najwyższej jakości usługi.
 6. **Kliento-centralność**:
  Nasze podejście bazuje na indywidualnych potrzebach klienta. Razem z nami możesz pracować nad osiągnięciem swoich celów i poprawą jakości życia.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Nami:

Akademickie Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii
Lubelskiej Akademii WSEI

ul. Projektowa 4
20-209 Lublin

Budynek WSEI – Parter

Telefon:81 749-32-20
E-mail: centrum.psychologiczne@wsei.lublin.pl

 

Do zobaczenia !