Chcesz zdobyć nową wiedzę, podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Skorzystaj z Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń / on-line w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie w dniach:

I cykl – 27.06.2022 – 1.07.2022

II cykl – 12.09.2022 – 16.09.2022.

 

Czym jest wysoka wrażliwość? Czy jesteśmy atrakcyjni interpersonalnie? Jakie są blaski i cienie w korzystaniu z nowoczesnych technologii przez młodzież i dorosłych? Jak wygląda dzień z życia bezpiecznika? Jakie są praktyczne aspekty zarządzania łańcuchem dostaw na tle obecnej sytuacji politycznej i epidemiologicznej? A jak wyglądają nasze podatki w polskim ładzie?

Na te i  inne pytania odpowiedzą nasi eksperci występujący w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w WSEI w Lublinie.  

Szkolenia są odpowiedzią na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. To doskonała okazja do tego, aby bezpłatnie rozwinąć swoją wiedzę i  kompetencje. Uczestnicy będą mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie prowadzi studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.

Jakie są korzyści:

  • Uzyskanie fachowej wiedzy od ekspertów zatrudnionych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie
  • Uzyskanie certyfikatu uczestnictwa w szkoleniach – po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo link generujący certyfikat
  • Każdy uczestnik Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzymuje bonifikatę na studia I lub II stopnia lub studia podyplomowe w kwocie 200 zł – do wykorzystania w roku akademickim 2022/2023.