CERTYFIKATY "SZKOŁA INNOWACJI" OTRZYMAŁY
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku
- Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
- Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie
- XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
- Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
- Zespół Szkół – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie
- Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
- Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
- IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie
- XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
- I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu
- IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
- Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
- Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie im. 24 Pułku Artylerii Pancernej
- Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
- Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej w Komarówce Podlaskiej
- Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
- Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej
- Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
- Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 15 Specjalna dla uczniów z upośledzeniem w stopniu lekkim w Lublinie
- Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
- I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
"SZKOŁA - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymało:
- III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Wyróżnienia otrzymały:
- XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie
- I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
"DYREKTOR - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymała:
- Elżbieta Sękowska (Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie)
Wyróżnienie otrzymali:
- Monika Wrona (XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie)
- Grzegorz Lech (III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie)
"NAUCZYCIEL - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymał:
- Leszek Bober (Zespół Szkól Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim)
Wyróżnienie otrzymali:
- Krzysztof Litwiniuk (Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju)
- Edyta Lewtak (Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie)
"UCZEŃ - LIDER INNOWACJI"
Nagrodę główną otrzymał:
- Dawid Antończak (Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie)
Wyróżnienie otrzymali:
- Patrycja Gliwka (III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie)
- Mateusz Szczygieł (I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu)
"INNOWACYJNA BIBLIOTEKA"
Nagrodę główną otrzymało:
- Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Wyróżnienie otrzymały:
- Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
- Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
"INNOWACYJNA INICJATYWA"
Nagrodę główną otrzymało:
- Ogólnopolski Festiwal Herbertowski (XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie)
Wyróżnienie otrzymały:
- 90-lecie złotego w szkole Grabskiego (Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie)
- Korona Polskiego Wychowania – program edukacji obywatelskiej młodzieży (Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie)