Masz pomysł na nowatorski produkt, usługę, innowacyjne rozwiązanie?
Skorzystaj z Platformy Startowej „Unicorn Hub”!

Zapraszamy do udziału w spotkaniu poświęconym możliwościom skorzystania z Platformy Startowej „Unicorn Hub”. Masz pomysł na nowatorski produkt, usługę, innowacyjne rozwiązanie, ale nie wiesz czy wybrałeś dobry kierunek, chciałbyś zweryfikować swój pomysł z praktykami biznesowymi lub po prostu szukasz finansowania na zrealizowanie przedsięwzięcia? Przyjdź na spotkanie Corporate-Startup Roundtable organizowane przez Platformę Startową „Unicorn Hub”.

Data: 31.01.2019
10:00 – 12:00 – Corporate-Startup Roundtable
13:00 – 16:00 – Startup sprint – Projektowanie jednorożca – metodologie i narzędzia dla rozwoju innowacji

Miejsce: siedziba Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, ul. Projektowa 4, Aula A

Jeżeli chcesz:

  • zweryfikować swój pomysł na biznes z praktykami z rynku oraz inwestorami;
  • dowiedzieć się jak do innowacji podchodzą średnie i duże firmy w Twojej okolicy, jakich rozwiązań technologicznych, marketingowych i procesowych poszukują oraz jak rozpocząć z nimi współpracę;
  • dowiedzieć się w co chętnie inwestują fundusze venture capital oraz jak pozyskać inwestora;
  • wysłuchać historii start-up’ów, które odnoszą już pierwsze sukcesy;
  • wymienić się wizytówkami z osobami nastawionymi na działania przedsiębiorcze, tak jak Ty;
  • skorzystać z programu inkubacji w ramach Platformy Startowej „Unicorn Hub”, po którego zakończeniu Twój startup będzie mógł zaaplikować nawet o 800 tys. zł na dalszy rozwój firmy,

jeżeli co najmniej jedno z powyższych stwierdzeń pasuje do Ciebie oznacza to, że podczas spotkania Corporate Startup Roundtable nie może Ciebie zabraknąć! Natomiast jak zbudować swój biznes dowiesz się podczas warsztatów – Projektowanie jednorożca – metodologie i narzędzia dla rozwoju innowacji.

Do udziału w spotkaniach  serdecznie zapraszamy wszystkich potencjalnych pomysłodawców. Będzie to okazja do zapoznania się z unikalną ofertą i możliwościami jakie daje Platforma Startowa „Unicorn Hub”, a także do zadawania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących udziału w projekcie.

Spotkanie ma charakter otwarty. Rejestracja jest dostępna poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY

Kilka dodatkowych informacji: Unicorn Hub

Zachęcamy do uczestnictwa!