Projekt „Platforma Startowa – Unicorn Hub” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020

Głównym  celem  projektu jest wsparcie rozwoju innowacyjnych startupów z Polski Wschodniej, za pomocą kompleksowego programu inkubacji przygotowującego firmy typu startup do wejścia na rynek.

Projekt jest szansą dla pomysłodawców na rozwinięcie własnego biznesu. Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia maja szansę na grant w wysokości do 800 tys. na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów.

WYDARZENIA

  • 6 marca 2019r. warsztaty wraz z kolacją integracyjną odbędą się w Hotelu Forum Fitness SPA&Wellness w Lublinie, ul. Obywatelska 8.
  • 7 marca na sesjach pitchingowych spotkamy się w siedzibie Fundacji OIC Poland, ul. Gospodarcza 26 w Lublinie

Z powodów organizacyjnych proszę o potwierdzenie przybycia mailowo lub telefonicznie u Agaty Koprowskiej tel. 81 710 46 42, e-mail: agata.koprowska@oic.lublin.pl

Jednocześnie informuję, iż istnieje możliwość rezerwacji pokoju/noclegu w Hotelu Forum. Na hasło: „Unicorn” przysługuje 15% zniżki.

Agenda Selection Days

Harmonogram sesji Pitchingowych