Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie to uczelnia z 22 letnim doświadczeniem,
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Rzecznika medialnego

Miejsce pracy: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Dział Marketingu i Komunikacji buduje i wdraża strategię marketingową dla Uczelni. Planuje
i realizuje kampanie reklamowe w kanałach online i offline, korzystając z innowacyjnych narzędzi. Podąża za trendami, wyznacza ambitne cele. Dba przy tym o dobrą atmosferę pracy i wzajemne inspirowanie się do rozwoju. Zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym
  • utrzymywanie kontaktu z mediami – prowadzenie media relations, przygotowywanie wypowiedzi, notatek, wywiadów i artykułów do mediów
  • planowanie i rozwijanie strategii komunikacji w Social Mediach (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, Pinterest, Twitter)
  • wsparcie w zakresie komunikacji kryzysowej
  • opracowywanie i wprowadzanie nowych treści na strony www Uczelni
  • samodzielne tworzenie contentu (teksty, wideo, grafiki)
  • inicjowanie nowych działań i aktywności online względem najnowszych trendów
  • moderowanie komentarzy w kanałach społecznościowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • lekkie pióro
  • minimum dwu letnie doświadczenie w obszarze marketingu
  • znajomość narzędzi: Facebook Business Manager, Google Analytics, i inne
  • umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie oraz samodzielność w działaniu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w uczelni wyższej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Zgłoszenie:

Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
Projektowa 4, 20 – 209 Lublin
Sekretariat, pok. 100
lub na adres email: magdalena.halas@wsei.lublin.pl