Certyfikat „2022 Uczelnia Liderów” dla WSEI

Z dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała prestiżowy Certyfikat „Uczelnia Liderów 2022”.

Przyznanie Certyfikatu, który w 2022 roku ma już swoją XII edycję świadczy o tym, że w opinii niezależnych ekspertów WSEI kształci studentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, oraz  pozostaje otwarta na współpracę ze środowiskiem biznesowym i gospodarczym.

 

W uzasadnieniu przyznania nagrody przez komisję certyfikacyjną przeczytać możemy m.in.: „Certyfikaty „Uczelnia Liderów” przyznajemy od 2011 roku instytucjom akademickim podejmującym wysiłki, by kształcić absolwentów atrakcyjnych dla rynku pracy, otwartych na zmiany, przygotowanych do efektywnego realizowania własnych celów zawodowych w warunkach gospodarki wiedzy. Wyniki naszego programu i lista Laureatów tytułu „Uczelnia Liderów” to zarówno ważna informacja dla maturzystów wybierających miejsce dalszego kształcenia, jak i źródło wiedzy o polskim rynku szkolnictwa wyższego, innowacyjnych działaniach najlepszych polskich uczelni i ich osiągnięciach.”

 

Uroczyste wręczenie Certyfikatów odbyło się 29 czerwca w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie. Uczelnia otrzymała również „Wyróżnienie Specjalne” przyznawane przez Zarząd Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

 Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie reprezentował Dyrektor Centrum Rekrutacji i Współpracy z Otoczeniem Społeczno- Gospodarczym- mgr inż. Leszek Gońka.