Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

zaprasza na:

Studia Executive Master of Business Administration (MBA)
organizowane w partnerstwie z 
Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

 

         

Program Master of Business Administration w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie został przygotowany z myślą o menedżerach, kadrze kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i skarbu państwa, dyrektorów spółek handlowych, którzy każdego dnia stają przed wyzwaniami ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

Przygotowując program studiów, czerpaliśmy doświadczenia od naszych partnerów biznesowych. Dzięki tej współpracy uczestnicy zdobywają aktualną wiedzę na temat innowacji w obszarze zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż.

Celem studiów MBA w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji jest wykształcenie kompetentnej i odpowiedzialnej kadry zarządzającej podejmującej wyzwania przyszłości, a także przekazanie oraz usystematyzowanie wiedzy niezbędnej w procesie skutecznego zarządzania.

MBA to dedykowane trzysemestralne Studia podyplomowe w trzech specjalnościach:

 

 

Program Master of Business Administration

  • Dyplom  MBA in Corporate Management to przepustka do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa
  • Wszystkie zajęcia prowadzimy w języku polskim.
  • 50 % zajęć realizowanych jest w formule online.
  • Na zajęciach wykorzystujemy aktywne formy zajęć: warsztaty interaktywne z wykorzystaniem technik multimedialnych, symulacyjne gry biznesowe, testy, ćwiczenia, studia przypadku, projekty realizowane indywidualnie i w grupach, warsztaty
  • Uczestnicy otrzymują nieograniczony dostęp do materiałów.
  • Prowadzący zajęcia to menedżerowie, specjaliści z różnych obszarów zarządzania, profesjonaliści z dużym doświadczeniem, zarówno w biznesie, jak i w nauczaniu, a także trenerzy stosujący nowoczesne, aktywizujące metody przekazywania wiedzy oraz renomowani i uznani eksperci.

Rekrutacja trwa. Ilość miejsc ograniczona.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Centrum Studiów Podyplomowych

Nr telefonu: 81 749 32 24
e-mail: podyplomowe@wsei.lublin.pl