Jest nam niezmiernie miło potwierdzić przyznanie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP. 

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji W Lublinie została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak w kategorii: Uczelnia przyszłości za nowoczesną i wzorcową wielowymiarową współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami administracji publicznej oraz działalność na rzecz środowiska lokalnego i regionu 

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie została uznana za „Uczelnię przyszłości”. Wyróżnienia przyznano w kolejnej edycji „Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018” pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP. Jest to już trzecia edycja tego prestiżowego konkursu, którego Inicjatorem i Organizatorem jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Laureatami nagrody zostają organizacje, które w swojej działalności wykazują się przede wszystkim ukierunkowaniem na przyszłość. Doceniane są projekty, inwestycje i przedsięwzięcia charakteryzujące się zrównoważonym i inteligentnym rozwojem.

„Nie da się być konkurencyjnym na rynku w żadnej dziedzinie, szczególnie edukacyjnej, jeżeli nie bierze się pod uwagę konieczności zmian dostosowujących organizację do nowych trendów i ciągłego rozwoju, który te trendy w przyszłości wykreuje, dlatego cieszymy się, że nasze starania i wprowadzane zmiany są zauważane i doceniane” – mówi nagrodzona w kategorii „Inspirująca kobieta w organizacji” – Pani Teresa Bogacka Kanclerz WSEI.

 Wyróżnienie zostało przyznane Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji już po raz drugi.

Główna uroczystość wręczenia nagród miała miejsce podczas Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 (irforum.pl), które odbyło się w dniach 18–20 października na terenie Miasta i Gminy Uniejów.