Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie serdecznie zaprasza seminarium międzynarodowe, które odbędzie się w siedzibie Uczelni 19 lutego 2020 o godz. 12:00 w Auli A.

Seminarium pt. „Nowoczesne technologie, które autentycznie mogą zmienić świat” poprowadzi Pan Janusz Liberkowski. Absolwent Politechniki Gdańskiej, polski inżynier zamieszkały w Krzemowej Dolinie w Kalifornii. Jest autorem szesnastu patentów w USA, a cztery następne są w procesie rozpatrywania (w tym dwie światowe aplikacje patentowe). W ciągu ponad 30 letniego pobytu w USA, wymyślił i wdrożył 17 produktów, które wprowadzone zostały na rynki światowe. Siedem z jego patentów zostało zakupione przez Spółkę Intel. Jest zwycięzcą wielkiego konkursu na najlepszy wynalazek (12 tysięcy uczestników) amerykańskiej stacji ABC. Po ogólnoamerykańskim głosowaniu z 5 milionową przewagą głosów nad najbliższym konkurentem, otrzymał tytuł „American Inventor”.

W programie przewidziana jest prezentacja patentów i pomysłów opracowanych przez Janusza Liberkowskiego, który poszukuje do współpracy partnerów przy wdrażaniu swoich innowacyjnych projektów. Ponadto także: przedstawienie możliwości realizacji prac badawczych przez Instytuty Łukasiewicza oraz dyskusja tematyczna.

Serdecznie zapraszamy!