Boże Narodzenie to czas miłości, spokoju, życzliwości i dobroci. To również czas radosnego świętowania, śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale także czas przemyśleń i podsumowań mijającego roku.
Jak co roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie Władze, pracownicy, współpracownicy i goście spotkali się, aby wspólnie przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia i podsumować miniony rok.
W swoim przemówieniu Kanclerz WSEI Teresa Bogacka składając życzenia podkreśliła, że rok 2019 był rokiem pełnym wyzwań, a nadchodzący 2020 rok będzie jeszcze intensywniejszy z racji 20-lecia Uczelni. Z tej okazji zostało przygotowanych mnóstwo jubileuszowych wydarzeń.
Rektor Prof. dr hab. Marek Żmigrodzki dołączając się do życzeń podkreślił dorobek 20 lat funkcjonowania Uczelni. Następnie usłyszeliśmy interesujące kazanie bożonarodzeniowe na temat tajemnicy Narodzenia Jezusa Jego Ekscelencji Księdza Biskupa prof. Józefa Wróbla.
Wspólna modlitwa i składanie życzeń odbywało się przy śpiewie wybitnego śpiewaka operowego Pana Andrzeja Batora. Dziękując serdecznie wszystkim naszym Gościom za przybycie jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia na Święta i Nowy Rok.