27 czerwca w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie miała miejsce uroczysta „Graduacja”, czyli wręczenie dyplomów ukończenia studiów dla studentów anglojęzycznych kierunku Ekonomia. Kilkudziesięciu absolwentów osobiście odbierało dyplom z rąk dr Moniki Wawrzeńczyk- Kulik Prodziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych i Rektora WSEI dr hab. Mirosława Jarosza, prof. nadzw. WSEI.

W uroczystości oprócz studentów i ich wykładowców wzięli udział również zaproszeni goście. Graduację rozpoczął Rektor WSEI, który w swoim przemówieniu podziękował wszystkim studentom za ich trud włożony w studia, złożył gratulacje i życzył powodzenia w dalszej karierze zawodowej.
Po wręczeniu dyplomów absolwenci podziękowali Rektorowi, kadrze dydaktycznej oraz pracownikom administracyjnym za wsparcie i opiekę podczas studiów. Był to niewątpliwie bardzo wzruszający moment dla wszystkich zgromadzonych na uroczystości graduacyjnej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia, którą przygotowała Redakcja Lubelskiej tv:
https://www.lubelska.tv/wiadomosci/6796,graduacja-2019-wsei-lublin?fbclid=IwAR1ksSPlJx2UMJmS3g9ReJR7oI1FlE7FKXLNhdDTyYVcNR33vk0uCHts_6s

GALERIA