Boże Narodzenie to czas miłości, spokoju, życzliwości i dobroci. To również czas radosnego świętowania, śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale także czas przemyśleń i podsumowań mijającego roku. Podtrzymując tradycję już po raz osiemnasty we wtorek 18 grudnia 2018 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników, współpracowników i wszystkich przyjaciół Uczelni.

W swoim przemówieniu Kanclerz WSEI Teresa Bogacka składając życzenia i dziękując za osiągnięte cele podkreśliła, że rok 2018 był rokiem pełnym wyzwań, a w nadchodzącym 2019 roku całą naszą społeczność akademicką czeka ich jeszcze więcej. Rektor dr hab. Mirosław J. Jarosz dołączając się do życzeń podkreślił, jak ważna dla Uczelni jest współpraca i wsparcie otoczenia biznesowego. Swoje życzenia dalszych sukcesów Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie złożył również poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof  Hetman. Następnie usłyszeliśmy interesujące kazanie bożonarodzeniowe na temat tajemnicy Narodzenia Jezusa Jego Ekscelencji Księdza Biskupa prof. Józefa Wróbla.

Wspólna modlitwa i składanie życzeń przy akompaniamencie zespołu muzycznego i występu artystycznego licealistów zakończyło uroczystość, która pozwoliła poczuć nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Dziękując serdecznie wszystkim naszym Gościom za przybycie jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia na Święta i Nowy Rok.