6 marca Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otworzyła dla uczniów szkół średnich swoje drzwi. Wykłady, warsztaty, pokazy sprzętu, konkursy, to tylko część atrakcji, które czekały na odwiedzających WSEI kilkuset maturzystów z całego województwa lubelskiego. Uczniowie brali udział w różnego typu zajęciach m.in. . „Mój wizerunek – mój skarb. Zagrożenia związane z publikowaniem zdjęć w Internecie”, „Jak zaplanować swoją przyszłą karierę zawodową” czy „Zadania logistyki miejskiej – organizacja ruchu pojazdów w miastach”. Na kandydatów na studia czekały również liczne prezentacje specjalistycznego sprzętu m.in. – Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady, pokaz możliwości ultranowoczesnej kamery termowizyjnej, czy mikroskopu elektronowego.

W Dniu Otwartym WSEI uczestniczyło ponad 400 uczniów z kilkunastu szkół z całego województwa lubelskiego. 6 marca Dzień Otwarty WSEI był poświęcony wydziałowi Administracji i Nauk Społecznych i kierunkom: Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Logistyka i Zarządzanie.

Były to drugie z trzech Dni Otwarte Uczelni. Pierwsze odbyły się 30 stycznia i dotyczyły wydziału „Transportu i Informatyki”. Pod koniec marca serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem na „Wydziale Nauk o Człowieku” i kierunkami: Pedagogika, Pielęgniarstwo i Psychologia.