Tegoroczne Dni Otwarte Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie z powodu epidemii nie odbyły się w tradycyjny sposób. Nie mogliśmy zaprosić Państwa do budynku Uczelni, ale mogliśmy za to gościć na ekranach komputerów i smartfonów w Państwa domach. Bardzo nam miło, że nasze Wirtualne Dni Otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem i co najważniejsze- wciąż są dla Was dostępne!

Wydział Transportu i Informatyki:

https://www.youtube.com/watch?v=f9k4R83hDZg

Wirtualne spotkanie zaczęło się od wystąpienia Dziekana Wydziału Transportu i Informatyki dr inż. Roberta Pietrzyka, który oprócz zaprezentowania Wydziału zaprezentował krótki wykład pt., „Dlaczego warto być inżynierem”. Następnie ze swoim wykładem pt. „Jak zrobić obliczenia konstrukcji bez kalkulatora?” wystąpił dr inż. Paweł Lonkwic, a po nim dr Mariusz Kalita, który omówił temat pt.  „Cyberbezpieczeństwo – wczoraj i dziś”.

Wydział Nauk o Człowieku

https://www.youtube.com/watch?v=ktuuYAm00B0

 Jako pierwszy wystąpił Dziekan Wydziału Nauk o Człowieku ks. dr Adam Raczkowski, który podał najważniejsze informacje o Uczelni i Wydziale. Następnie, mogliśmy usłyszeć dr Tadeusza Pawła Wasilewskiego, który opowiadał o „Dopalaczach i innych uzależnieniach”. Ze swoją prezentacją, „Z czym nie radzi sobie mózg nastolatka, czyli dlaczego popadamy w kłopoty” wystąpiła dr Małgorzata Artymiak, a na koniec mogliśmy wysłuchać dr Justyny Sali-Suszyńskiej nt. „ Fonoholizmu wśród nastolatków”.

 Wydział Administracji i Nauk Społecznych

https://www.youtube.com/watch?v=2po5aa8D4IU

O Wydziale i zaletach studiowania w WSEI mówił Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych dr Sylwester Bogacki. Następnie, dr Łukasz Wojciechowski zaprezentował temat „Mój wizerunek, mój skarb”, a transmisję zakończył dr Marcin Marczuk z mini wykładem pt. „ Excel – wszyscy znacie, ale nie korzystacie”.

Dziękujemy za uczestnictwo w naszych Wirtualnych Dniach Otwartych. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomogliśmy wszystkim kandydatom na studia w wybraniu najlepszego kierunku studiów.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące kierunków studiów, laboratoriów, bazy dydaktycznej, absolwentów i rekrutacji na studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie znajdują się na stronie rekrutacja.wsei.lublin.pl