Cała Europa patrzy na nasze województwo.
Za nami II Lubelskie Forum Gospodarcze w Akademii WSEI

W ramach tegorocznej edycji „Forum” w czterech blokach tematycznych pod dyskusję zostały poddane problemy związane z gospodarką i bezpieczeństwem w perspektywie konsumentów i przedsiębiorców –  bezpieczeństwo energetyczne, perspektywa uchodźców, obawy o pracę.

W środę 16 listopada w progach naszej Akademii specjaliści rozmawiali o Cyberprzestrzeni w wymiarze społeczno-humanistycznym, zagrożeń bezpieczeństwa osób, propagandzie, fake newsami, zagrożeniami hybrydowymi czy bezpieczeństwem finansowym osób fizycznych.

Misją Forum podobnie jak w poprzednim roku było wspieranie procesów rozwoju społeczno-gospodarczego Polski Wschodniej, ze szczególnym uwzględnianiem Województwa Lubelskiego, jego specyfiki oraz szans i możliwości wsparcia procesów rozwojowych.

 

Więcej w materiałach mediów:

https://lublin.tvp.pl/26765513/to-nas-dotyczy

https://lublin.tvp.pl/64554613/ii-lubelskie-forum-gospodarcze-o-zagrozeniach-we-wschodniej-polsce

https://kurierlubelski.pl/lubelskie-forum-gospodarcze-wojna-z-perspektywy-inwestora-cala-europa-patrzy-na-nasze-wojewodztwo-co-widzi/ar/c3-17047297

 

 

 

CEL FORUM

Misją Forum podobnie jak w poprzednim roku jest wspieranie procesów rozwoju społeczno-gospodarczego Polski Wschodniej, ze szczególnym uwzględnianiem Województwa Lubelskiego, jego specyfiki oraz szans i możliwości wsparcia procesów rozwojowych.

Celem wydarzenia było przedyskutowanie wyzwań i zagrożeń Polski Wschodniej w kontekście m.in. konfliktu zbrojnego w Ukrainie.

W ramach tegorocznej edycji „Forum” w czterech blokach tematycznych pod dyskusję zostały poddane problemy związane z gospodarką i bezpieczeństwem w perspektywie konsumentów i przedsiębiorców– bezpieczeństwo energetyczne, perspektywa uchodźców, obawy o pracę. Zaproszeni specjaliści rozmawiali również o Cyberprzestrzeni w wymiarze społeczno-humanistycznym, zagrożeń bezpieczeństwa osób, propagandzie, fake newsami, zagrożeniami hybrydowymi czy bezpieczeństwem finansowym osób fizycznych.

PATRONATY HONOROWE

Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Patronat Marszałka Stawiarskiego
Minister Edukacji i Nauki
Prezydent Miasta Lublin

PATRONATY MEDIALNE

Kurier Lubelski
tvp3
polskie radio lublin