O Wydziale

Jeżeli jesteś młodą osobą poszukującą swojej własnej drogi życia, wyobraź sobie siebie za kilka lat, kiedy skończysz studia. Co będziesz robił?. Czy znajdziesz pracę? Czy ta praca będzie ciekawa? Czy będzie dawała Ci satysfakcję i poczucie samorealizacji? Wybierając któryś z kierunków studiów jakie oferuje nasz Wydział, masz szansę doświadczać w przyszłości podobnych wrażeń. Pomóż sobie..., pomagając innym.

Wykształcenie, które możesz zdobyć studiując na naszym Wydziale, pozwoli Ci wykonywać jeden z zawodów, określanych jako „pomocowe”, tzn. pedagoga, psychologa, pielęgniarki.

Wykonywanie zawodów pomocowych wymaga wiedzy teoretycznej ściśle powiązanej z praktycznymi umiejętnościami. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w salach wyposażanych w sprzęt audiowizualny. Część zajęć teoretycznych jest realizowana na platformie internetowej w formie e-learningu. Ułatwia do dostęp do unikatowych materiałów dydaktycznych opracowanych przez nauczycieli oraz pozwala na samokształcenie w dowolnym czasie i miejscu, gdzie jest dostępny Internet. Natomiast kształceniu praktycznemu służą zajęcia w pracowniach: komputerowych, psychologicznych, umiejętności pielęgniarskich, pracowni anatomiczno-fizjologicznej i fizjoterapii.

Wszystkie wymienione kierunki i specjalności kształcenia mogą być skutecznie realizowane dzięki temu, że nasi STUDENCI to młodzi ludzie z pasją i ciekawością życia, a NAUCZYCIELE to uznani naukowcy, doświadczeni praktycy i skuteczni dydaktycy, a nasza UCZELNIA to nowoczesne, dobrze wyposażone centrum dydaktycznorozwojowe współpracujące z krajowymi i zagranicznymi instytucjami i organizacjami, które dają możliwość praktycznej nauki zawodu.

Aktualnie na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych prowadzone są również:

  • Pedagogika
  • Pedagogika specjalna
  • Psychologia

Studenci wszystkich lat mogą:

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.