Praktyki za granicą

Studenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie mają możliwość ubiegania się o stypendium programu Erasmus na wyjazd na praktyki do zagranicznych instytucji/ przedsiębiorstw w roku akademickim 2012/2013.

  • Wyjazdy studentów na praktyki odbywają się zgodnie z zasadami rekrutacji i realizacji wyjazdów studentów WSEI na praktyki za granicą w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2012/2013.
  • Przed wyjazdem na praktyki studenci WSEI podpisują stosowną umowę, na podstawie której w trakcie pobytu realizują wcześniej ustalony program praktyk. Okres praktyk za granicą wynosi 3 miesiące.
  • Stypendia są dofinansowaniem do kosztów pobytu za granicą ponoszonych przez studenta (koszty podróży, ubezpieczenia, zakwaterowania, wyżywienia).
  • Każdy student zakwalifikowany do wyjazdu na praktykę ma zagwarantowane zaliczenie praktyki zrealizowanej w instytucji przyjmującej.

Studenci zainteresowani wyjazdem na praktyki składają formularz zgłoszeniowy w Centrum Projektów i Współpracy Międzynarodowej w terminie do 15.03.2013r.

Szczegółowych informacji dotyczących wyjazdów studentów za granicę udzielają:
Marta Drygała, Uczelniany koordynator programu Erasmus
Zastępca Dyrektora d.s.Wdrażania Projektów
e-mail: marta.drygala@wsei.lublin.pl

Jacek Lis
Asystent ds. Projektów zagranicznych i współpracy międzynarodowej
e-mail: jacek.lis@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 39

Monika Drąg
Asystent ds. Projektów
e-mail: monika.drag@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 49

Formularz zgłoszeniowy pobierz

Zasady realizacji wyjazdów studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na studia za granicą w ramach Programu LLP/Erasmus w roku akademickim 2012/2013 pobierz

Zasady rekrutacji studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na studia i praktyki za granicą w ramach Programu LLP/Erasmus w roku akademickim 2012/2013 pobierz

Zasady rozdziału środków i finansowania wyjazdów w ramach Programu LLP/Erasmus w roku akademickim 2012/2013 pobierz

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.