WSEI w mediach

WSEI w mediach2018-06-18T10:06:22+00:00

11.06.2018 r.

Czym kierują się w swoim życiu młodzi ludzie? Jakie mają priorytety? Informacje o  konferencji Kuratorium Oświaty w Lublinie i WSEI: „Wartości w świecie młodzieży – młodzież w świecie wartości” w materiałach patronów medialnych wydarzenia:

Więcej informacji…

Więcej informacji w TVP Lublin…

Więcej informacji w Radiu Lublin…

15.05.2018 r.

Zoom na innowacje w kształceniu – Teresa Bogacka Kanclerz WSEI w audycji Biznes w eterze – radio Złote Przeboje

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Teresą Bogacką –  Kanclerz WSEI

23.04.2018 r.

Reportaż dotyczący Gali “Szkoła Innowacji” przygotowali dziennikarze portalu “lublin24.pl”
Przejdź do informacji…

Zapowiedzi w serwisach informacyjnych i materiał z Gali “Szkoła Innowacji” przygotował patron medialny wydarzenia Polskie Radio Lublin
Przejdź do materiału…

Drugi patron medialny TVP Lublin- oprócz relacji reporterskiej z Gali w „Panoramie Lubelskiej” zaprosił do programu „To nas dotyczy” Rektora Naszej Uczelni dr hab. Mirosława Jarosza, prof. nadzw. WSEI
Przejdź do materiału…

12.04.2018 r.

Dr Katarzyna Patyk- prezes fundacji Allot i nasz wykładowca w porannym programie TVP Lublin „Między Wisłą i Bugiem” opowiadała o konferencji dotyczącej diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu, która odbywała się 12 kwietnia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji. Rozmowa z Naszym ekspertem od 22 minuty.
Przejdź do materiału…

Tematyką konferencji zainteresowało się również Polskie Radio Lublin i Radio Freee, które w swoich cogodzinnych serwisach informowały mieszkańców województwa o Naszej konferencji.
Przejdź do materiału…

W wywiadzie dla Młodzieżowego Radia Freee Lublin dr Katarzyna Patyk wymieniła i podkreśliła rolę znakomitych naukowców, którzy dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.
Przejdź do materiału…

29.03.2018 r.

W „Dzienniku Wschodnim” przeczytać możemy komentarz Rektora WSEI na temat zmian, jakie czekają uczelnie w Polsce.
Przejdź do artykułu…

27.03.2018 r.

„Studia przyszłości w Lublinie” pod tą nazwą kryje się ciekawy artykuł dotyczący najnowszej oferty dydaktycznej Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. O nowym Monoprofilowym Centrum dla pielęgniarek i planach na najbliższą przyszłość z Panią Teresą Bogacką- Kanclerz WSEI rozmawiała dziennikarka Rzeczpospolitej- Joanna Gulewicz.
Przejdź do artykułu…

15.03.2018 r.

Szerokim echem w województwie odbiła się wiadomość o współpracy WSEI i KUL. O możliwościach utworzenia Centrum Naukowego zapraszamy do gazety Nowy Tydzień Chełmski
Przejdź do materiału…

13.03.2018 r.

Radio Centrum również przygotowało materiał o współpracy WSEI i KUL-u
Przejdź do materiału…

06.03.2018 r.

O Naszej Uczelni, porozumieniu podpisanym z KUL i zmianach w szkolnictwie wyższym w programie „To Nas dotyczy” w TVP Lublin opowiadał Rektor WSEI
Przejdź do materiału filmowego…

Jak wyglądał drugi Dzień Otwarty WSEI i co przygotowaliśmy dla kandydatów w artykule Dziennika Wschodniego
Przejdź do artykułu…

WSEI i KUL łączą siły i podpisują ramową umowę o współpracę! Więcej w materiale Polskiego Radia Lublin.
Przejdź do materiału…

Prezentacja technicznych kierunków kształcenia to cel trzeciej odsłony Dni Otwartych WSEI, na których odwiedziła Nas ekipa TVP Lublin. W materiale poruszono również kwestię ramowej współpracy z KUL.
Przejdź do materiału filmowego…

01.03.2018 r.

Przedstawiciele naszej Uczelni; dr Małgorzata Sitarczyk, dr Zbigniew Orzeł, prof. Agnieszka Weiner i Kamil Frąc- student Psychologii w porannym programie  TVP „Między Wisłą a Bugiem” opowiadali o tym, co czeka na odwiedzających Uczelnię maturzystów w drugim Dniu Otwartym WSEI.
Przejdź do materiału filmowego…

21.02.2018 r.

Portal Hrubieszowski opisał pierwszy Dzień Otwarty WSEI. Kto nas odwiedził i co zobaczył? Zapraszamy do lektury.
Przejdź do artykułu…

15.02.2018 r.

Skąd się bierze miłość i czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia? – Na antenie Radia Centrum opowiadał wykładowca Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, psycholog dr Wiesław Poleszak.
Przejdź do artykułu…