Opinie

 logo szpital Neuropsychoatryczny

Edward Lewczuk
Dyrektor
Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ

"Wieloletnia współpraca Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie z WSEI to wiele wspólnych inicjatyw w zakresie kształcenia i wymiany doświadczeń, organizacja praktyk i staży dla studentów oraz specjalistycznych zajęć dydaktycznych z psychologii klinicznej. Pracownicy szpitala stale podwyższają kwalifikacje zawodowe w WSEI. Studenci Uczelni pomagają w organizacji zajęć dla dzieci hospitalizowanych w szpitalu.
Partnerstwo i życzliwe współdziałanie służy wymianie umiejętności pomiędzy sektorami nauki i usług zdrowotnych".
.
 

 
 logo Poradnia Psychologiczna

 

 

dr Ewa Ziarek
Dyrektor Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 3 w Lublinie

"Mam przyjemność prowadzić zajęcia dla przyszłych psychologów, studentów WSEI. Atutem Uczelni jest pochylanie się w procesie kształcenia nad człowiekiem w potrzebie, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, wysoki poziom kształcenia oraz twórcza i ciągle rozwijająca się kadra dydaktyczno-naukowa (większość to psychologowie z wieloletnim doświadczeniem). Jako dyrektor Poradni spotykam studentów na praktykach. Posiadają oni umiejętności oraz właściwą postawę wobec klientów, z którymi pod kierunkiem specjalistów pracowali. WSEI dobrze przygotowuje studentów do pracy w zawodzie psychologa, a ukończenie tej Uczelni zwiększa szanse na satysfakcjonującą karierę zawodową".


 
 

 

Rafał Kowalczyk
Student Psychologii, 5-letnie jednolite mag., III rok

 

"W klasie maturalnej musiałem postanowić, co dalej? Jaka uczelnia da mi najlepsze przygotowanie i możliwości rozwoju? Wybrałem WSEI i nie żałuję! Wysoko wykwalifikowana kadra przekazuje wiedzę profesjonalnie, ciekawie i zrozumiale. Zaawansowane technologicznie laboratoria pozwalają poszerzać wiedzę teoretyczną o praktykę. Możliwość bycia wolontariuszem pozwala w praktyczny sposób wykorzystać zdobytą wiedzę, a co najważniejsze – daje mi bezcenne doświadczenie".

 
 

 

Karolina Domańska
Studentka Psychologii, 5-letnie jednolite mag., V rok

 

"Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie  wspiera studentów w osiąganiu sukcesów zarówno na polu naukowym jak i zawodowym. Studentom tworzone są warunki do  realizacji projektów badawczych, związanych z rozwojem własnych zainteresowań. Rezultaty badań, prowadzonych pod opieką merytoryczną wyspecjalizowanej kadry, przedstawiane są na licznych konferencjach naukowych. Studenci mogą dbać o swój rozwój m. in. poprzez włączenie się w działania Placówek Wolontariatu, Centrum Diagnozy i Terapii oraz  Akademickiego Centrum Wsparcia Rówieśniczego (ACWR). Uczelnia daje  możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach naukowych „Wykłady Mistrzów”, podczas których goszczeni są znakomici specjaliści, którzy wnieśli istotny wkład do współczesnej myśli psychologicznej. Studenci dodatkowo mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w oferowanych praktykach, stażach, kursach  i wymianach, zarówno stacjonarnych jak i zagranicznych.  Podsumowując – WSEI wychodzi naprzeciw potrzebom studentów!"

 
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.