Kontakt

Kontakt2018-07-17T10:26:53+00:00

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
ul. Projektowa 4
20-209 Lublin

Sekretariat Kanclerza
+48 81 749 17 70
fax: +48 81 749 32 13
sekretariat@wsei.lublin.pl

Biuro Obsługi Studenta/Rekrutacja
+48 81 749-17-77
bos@wsei.lublin.pl
rekrutacja@wsei.lublin.pl

Sekretariat Rektora
+48 81 749-17-77

Inspektor Ochrony Danych 
mgr inż. Leszek Gońka
email: iod@wsei.lublin.pl

Rejestr Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych prowadzony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 196

NIP: 712-26-52-693
REGON: 432260703

Konto bankowe:
PKO BP SA 30 1020 3147 0000 8202 0065 0382

REKRUTACJA

Studia wyższe

Biuro Obsługi Studenta
ul. Projektowa 4, Lublin
email: bos@wsei.lublin.pl
email: rekrutacja@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 17 77

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 15:30
Niedziela: 8:00 – 15:00

Studia podyplomowe

Centrum Studiów Podyplomowych
Ul. Projektowa 4, pokój 218, 219
podyplomowe@wsei.lublin.pl
Tel. 81 749 32 24
Fax: 081 749-32-13

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:30 – 14:00

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
mgr Marek Szczodrak
email: marek.szczodrak@wsei.lublin.pl
tel. 81 749-32-06
pok. 215

DZIEKANATY

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

Władze wydziału

Dziekan Wydziału
dr Mariusz Paździor

email: mariusz.pazdzior@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 36

Godziny przyjęć studentów:
Wtorek: 10:30 – 12.:00, 14:00 – 15:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Prodziekan Wydziału
dr Monika Wawrzeńczyk-Kulik 

email: monikaw@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 11

Godziny przyjęć studentów:
Wtorek: 10:00 – 12:00
Środa: 12:30 – 14:00
Czwartek: 12:00 – 14:00

Prodziekan Wydziału
ks. dr Adam Raczkowski

email: adam.raczkowski@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Administracja i Bezpieczeństwo wewnętrzne

Kierownik Dziekanatu
mgr Renata Wybacz

email: renata.wybacz@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 36

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Specjalista Toku Studiów
mgr Ewa Wójcik
email: ewa.wojcik@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 36

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie

Kierownik Dziekanatu
dr Sylwia Skrzypek-Ahmed

email: sylwia.skrzypek-ahmed@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 11

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Asystent ds. Toków Studiów
mgr Anna Szawara
email: anna.szawara@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 11

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Pedagogika i Psychologia

Kierownik Dziekanatu
mgr Małgorzata Gonet
email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Asystent ds. Toków Studiów
mgr Patrycja Batyra
email: patrycja.batyra@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Wydział Nauk o zdrowiu

Władze wydziału

Dziekan Wydziału
dr Zbigniew Orzeł

email: zbigniew.orzel@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek: 8:00 – 15:00
Wtorek: 11:30 – 15:30
Środa: 12:30 – 15:30
Czwartek: 12:30 – 15:30

Pielęgniarstwo

Kierownik Dziekanatu
mgr Małgorzata Gonet
email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Specjalista Toku Studiów
mgr Joanna Tyburczyk-Nastaj 
email: joanna.tyburczyk@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Specjalista Toku Studiów
mgr Aneta Gołofit
email: aneta.golofit@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 12

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Wydział Transportu i Informatyki

Władze wydziału

Dziekan Wydziału
dr inż. Robert Pietrzyk
email: robert.pietrzyk@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 43

Prodziekan Wydziału
dr inż. Józef Stokłosa
email: jozef.stoklosa@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 43

Transport, Informatyka, Mechanika i Budowa maszyn

Kierownik Dziekanatu
mgr Joanna Sidor – Walczak

email: joanna.sidor@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 43

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Specjalista toku studiów
mgr Monika Sławek

email: monika.slawek@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 43

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 14:00
Piątek:  8:30 – 15:00
Sobota – Niedziela: 8:30 – 15:00

Dziekanat międzywydziałowy ds. studiów anglojęzycznych

Kierownik Dziekanatu
mgr. Agnieszka Zięba-Wójtowicz
email: agnieszka.zieba-wojtowicz@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 39

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 14:00

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi studentów anglojęzycznych
mgr Elżbieta Kowalska-Dzieciuch
email: elzbieta.dzieciuch@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 39

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 14:00

CENTRUM INFORMATYCZNE

Dyrektor 
mgr Edmund Wąsik
email: edmund.wasik@wsei.lublin.pl
email: it@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 53

Informatyk
mgr inż. Paweł Kaleta
email: pawel.kaleta@wsei.lublin.pl
email: it@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 53

Programista
mgr Adam Piwko
email: adam.piwko@wsei.lublin.pl
email: it@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 53

Programista
mgr inż. Krzysztof Kucharzyk
email: krzysztof.kucharzyk@wsei.lublin.pl
email: it@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 53

CENTRUM PROMOCJI I REKRUTACJI

Dyrektor 
mgr inż. Leszek Gońka
email: leszek.gonka@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 33

Zastępca Dyrektora
mgr Sylwia Szymańska
email: sylwia.szymanska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 33

Specjalista ds. marketingu
mgr Paulina Kamińska
email: paulina.kaminska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 52

Asystent ds. Public Relations i Social media
mgr Kamil Tokarz

email: kamil.tokarz@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 52

CENTRUM PROJEKTÓW I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Dyrektor 
mgr Marta Drygała
email: marta.drygala@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 51
fax 81 749 32 13

Zespół ds. projektów krajowych

Kierownik zespołu ds. projektów krajowych
mgr Artur Grzesiak

email: artur.grzesiak@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 49
fax 81 749 32 13

Asystent ds. projektów
mgr Monika Jaremek
email: monika.jaremek@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 49
fax 81 749 32 13

Asystent ds. projektów
mgr Magdalena Kowal
email: magdalena.kowal@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 49
fax 81 749 32 13

Zespół ds. projektów zagranicznych

Specjalista ds. projektów międzynarodowych
mgr Magda Janiak
email: magda.janiak@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 27

Specjalista ds. projektów międzynarodowych
mgr Monika Frączek
email: monika.fraczek@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 27

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
mgr Olga Sakalosh

CENTRUM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Centrum Studiów Podyplomowych
Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie
ul. Projektowa 4, pokój 218, 219
e-mail: podyplomowe@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 24
fax: 081 749-32-13

Dyrektor
mgr Ilona Hofman

email: ilona.hofman@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 24

Specjalista ds. projektów
mgr Edyta Czapska

email: edyta.czapska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 24

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:30 – 14:00

Asystent ds. projektów
mgr Bartłomiej Kiljanek
email: bartlomiej.kiljanek@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 24

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:30 – 14:00

CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ

Godziny pracy biblioteki

  • Poniedziałek – Piątek: 8.00-16.00
  • Sobota – Niedziela: 8.00-16.00

Dyrektor
mgr Hanna Sokołowska

email: hanna.sokolowska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 14

Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
mgr Anna Konieczna
email: anna.konieczna@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 14

Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
mgr Maria Padło

email: biblioteka@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 14

Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
mgr Edyta Libera

email: biblioteka@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 14

Specjalista ds. informacji naukowej i bibliotekoznawstwa
mgr Anna Królik

email: anna.krolik@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 14

WYDAWNICTWO

Sekretarz
dr Magdalena Głowacka
tel. 81 749 32 45

KWESTURA

Kwestor
Paweł Barwiak

email: pawel.barwiak@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 59

Zastępca Kwestora
mgr Joanna Brzozowiec

email: joanna.brzozowiec@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 59

Specjalista ds. księgowości
mgr Beata Dobosz

email: beata.dobosz@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 37

Specjalista ds. księgowości
mgr Ewa Boryga

email: ewa.boryga@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 32

Specjalista ds. księgowości
mgr Katarzyna Kurzydłowska-Durczak
email: katarzyna.kurzydlowska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 08

Kasa – godziny przyjęć studentów
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Asystent ds. księgowości
mgr Agnieszka Król
email: agnieszka.krol@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 08

Kasa – godziny przyjęć studentów
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
Sobota: 8:00 – 14:00

PEŁNOMOCNIK REKTORA

Pełnomocnik Rektora ds. organizacji nauki i badań
dr Agnieszka Żywicka
e-mail: agnieszka.zywicka@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 45

Godziny przyjęć studentów:
wtorek 7:30 – 13:30
czwartek: 7:30 – 13:30
piątek: 7:30 – 11:30

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Dyrektor
mgr Aldona Banach

email: aldona.banach@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 07
tel./fax 81 749 35 16

Inspektor ds. mienia
inż. Krzysztof Łukasiewicz

email: krzysztof.lukasiewicz@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 35 16

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
mgr Marzena Górniak Abou-Aisha
email: marzena.gorniak@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 04

DZIAŁ PRAWNY, NADZORU I KADR

Dyrektor
mgr Elżbieta Zezula

email elzbieta.zezula@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 02

Specjalista ds. organizacyjnych i kadr
mgr Maria Granat
email maria.granat@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 42

Specjalista ds. organizacyjnych i kadr
mgr Małgorzata Chołdzyńska
email malgorzata.choldzynska@wsei.lublin.pl
tel./fax 81 749 32 42

DZIAŁ ORGANIZACJI I JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

Dyrektor
mgr inż. Mirosława Gerkowicz

email: miroslawa.gerkowicz@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 47

Specjalista ds. organizacji i jakości kształcenia
mgr Ewa Golec
email: ewa.golec@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 47

Specjalista ds. organizacji i jakości kształcenia
mgr Bożena Zaręba
email: bozena.zareba@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 48

BIURO KARIER I SPRAW STUDENCKICH

Dyrektor
mgr Marcin Solan
email: marcin.solan@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 19

Zastępca Dyrektora
mgr Anna Nowacka

email: anna.nowacka@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 21

Specjalista ds. studenckich
mgr Agnieszka Dąbrowska

email: agnieszka.dabrowska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 19

Specjalista ds. studenckich
mgr Magdalena Węcławska

email: magdalena.weclawska@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 21

Doradca zawodowy
mgr Eryka Musur

email: eryka.musur@wsei.lublin.pl
tel. 81 749 32 19

BIURO DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Pełnomocnik Rektora ds.Osób Niepełnosprawnych
dr Małgorzata Artymiak
tel. 81 749 32 20
e-mail: malgorzata.artymiak@wsei.lublin.pl
e-mail: bon@wsei.lublin.pl

PSYCHOLOGICZNE CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII

Dyrektor
dr Małgorzata Artymiak

email: centrum_wsei@wsei.lublin.pl
tel. 749 32 20

DOM STUDENTA

Biuro Administracji Domu Studenta
ul. Unicka 3, 20-126 Lublin
email: biuro.unicka@wsei.lublin.pl
tel. 508 245 780