Kierunki

Opinie

 Poczta Polska

Jan Nikoniuk,
Kierownik Działu Dystrybucji  POL RD w Lublinie

 

"Poczta Polska to znana Grupa kapitałowa, która jest dominującym polskim operatorem pocztowym, istotnym graczem na rynku usług finansowych, firmą o rosnących udziałach w rynku kurierskim i usług logistycznych oraz liderem rynku usług logistyki gotówki.
Wysoko cenimy współpracę z Wydziałem Transportu i Informatyki WSEI. Prowadzimy praktyki studenckie dla studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, co przyczynia się do pogłębienia wiedzy praktycznej w zakresie eksploatacji taboru i logistyki. Włączylismy się również w program staży absolwenckich dla absolwentów Uczelni.
Firma z zaangażowaniem i entuzjazmem poszukuje talentów wśród studentów i absolwentów, pomagając jednocześnie w dostosowaniu programów nauczania na specjalnościach transportowych i logistycznych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie do wymagań współczesnego rynku".

 

 
 

 

Robert Garbacz
Student Transportu II st., IV rok

 

"Lubelska WSEI – czy to dobry wybór? Zdecydowanie tak! Dzięki tej Uczelni, dzięki kadrze naukowej, dzięki bardzo dobrze wyposażonym pracowniom mogłem poszerzać swoją wiedzę, niezbędną w mojej pracy zawodowej.
Na „moim” kierunku – Transporcie – kadra wykładowcza, oprócz wiedzy naukowej, posiada duże doświadczenie praktyczne, przyczyniające się do dodaniu „życia” bezdusznym cyferkom czy wykresom. Skutkiem tego jest duża przystępność i przyswajalność przekazywanej wiedzy. Nie bez znaczenia jest również atmosfera panująca w murach Uczelni. Czy to wykładowcy, czy też osoby administracyjne – wszyscy są do dyspozycji studentów.
Dla mnie, studia w lubelskiej WSEI były optymalnym wyborem. Zdecydowanym i niezdecydowanym – polecam!"

 
 

 

Janusz Rydz
Student Transportu II stopnia

"Kiedy zaczynałem kolejny etap swojego życia związany z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie na wydziale Transportu i Informatyki, miałem wiele wątpliwości, czy to dla mnie, czy podołam wymaganiom uczelni oraz konkurencji młodszych kolegów z otwartymi kreatywnymi umysłami. Szybko jednak te wątpliwości wchłonęła wytężona praca przeplatająca się z rosnącym zainteresowaniem, inspirowanym pojawiającą się coraz to ciekawszą wiedzą bezpośrednio powiązaną z moimi zawodowymi preferencjami w przedmiotach dobranych starannie do kompendium wiedzy „Transportowca”. Po błyskawicznie ukończonym I stopniu, zakończonym tytułem inżyniera, nie bez wahania przyszedł czas na drugi krok, ale już po pierwszym wykładzie nie było wątpliwości, że to krok w dobrą stronę. Jednogłośnie wśród kolegów na roku studiów magisterskich brzmiał refren: „Jak nie my to kto? Jak nie teraz to kiedy?”  We wszystkich naszych zmaganiach ogromne wsparcie dla nas stanowili pracownicy uczelni, którzy bez ograniczeń dzielili się wiedzą teoretyczną i praktyczną niejednokrotnie dodając nam skrzydeł w chwilach słabości i zwątpienia. I można by tak jeszcze długo wymieniać nazwiska wykładowców i dobre przykłady, ale myślę, że nie powinno zabraknąć jednego słowa – DZIĘKUJĘ – na ręce Pani Kanclerz Teresy Bogackiej dla całego zespołu pracowników uczelni tworzącego rodzinną atmosferę profesjonalnej grupy fachowców. Kończąc mogę jedynie dodać dla tych, przed którymi droga studenta stoi otworem – odwagi, a już za „chwilę”, być może tak jak ja, odbierając nagrodę z rąk Rektora dla najlepszego studenta będziecie się mogli cieszyć tytułem magistra inżyniera w swojej specjalności. Całe bogactwo uczelni stoi przed wami otworem, a po ukończeniu wybranych studiów bez wątpienia wasze  akcje na rynku pracy wysoko poszybują w górę".

 
     
     
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.