Kierunki

Opinie

 Wojskowy Szpital Kliniczny

dr n. med. Lidia Sierpińska
Naczelna Pielęgniarka 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie

 

"Dynamiczny rozwój Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie od kilkunastu lat jest przykładem dla innych wyższych uczelni. Otwieranie nowych kierunków studiów było i jest szansą kształcenia ustawicznego dla ambitnej młodzieży i dorosłych.
Od 2009 roku współpracujemy z Uczelnią w zakresie realizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych studentów kierunku pielęgniarstwo. Studenci WSEI są bardzo dobrze przygotowywani do praktyk, posiadają bogaty zasób wiedzy, potrafią wiązać teorię z praktyką, prezentują podmiotowe podejście do chorego, co wpływa na dobrą opinię szpitala klinicznego i utrzymanie wysokiego poziomu opieki nad chorym.
Podkreślając efektywną współpracę z 1 Wojskowym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką w Lublinie, gratuluję wszystkim pracownikom Uczelni osiąganych sukcesów i składam wyrazy uznania za rzetelną pracę i wyniki w działalności naukowo-dydaktycznej".

 
 

 

 

Wojciech Przebirowski
Student Pielęgniarstwa I st., IV rok

 

"WSEI polecili mi znajomi. Uczelnia dysponuje świetną bazą dydaktyczną oraz profesjonalną kadrą pedagogiczną. Jest przyjazna studentowi, który może korzystać z wielu udogodnień – od punktów gastronomicznych po ogólnodostępne komputery i nowo oddaną do użytku bibliotekę z czytelnią oraz bogatym księgozbiorem. Posiada także nowo oddany do użytku dom studenta. Studiowanie tutaj jest przyjemnością. Na około życzliwi i uśmiechnięci ludzie. Dla najlepszych studentów przyznawane są stypendia zarówno za wyniki w nauce jak i inne osiągnięcia.
Uczelnia posiada umowy z wieloma zakładami pracy i firmami na Lubelszczyźnie. W nich student doskonali swoją praktykę popartą o wiedzę zdobytą na zajęciach.
Serdecznie zachęcam wszystkich do studiów w WSEI i życzę powodzenia".

 
     
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.