Kierunki

Aktualności

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów na studia

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno – Lecznicze w Lublinie uprzejmie informuje, że badania lekarskie kandydatów do szkół wyższych, którzy będą narażeni na działania czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia będą wykonywane bezpłatnie.

15.05.2017
więcej

Czas na superbohaterów w finansach! Zostań Data Hero dzięki studiom w WSEI!

Kierunek Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji umożliwia zdobycie wszechstronnej wiedzy i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw i instytucji oraz analitycznego spojrzenie na funkcjonowanie przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych. W roku akademickim 2017/2018 na kierunku Finanse i Rachunkowość  realizowana będzie nowa specjalność Data science w finansach we współpracy z otoczeniem społeczno -gospodarczym.

 

28.01.2017
więcej

Ogromny sukces pracowników Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie Kierunku Ekonomia dr hab. Andrzeja Cwynara i dr Wiktora Cwynara!

     

 

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała  dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Dialog” na projekt "Debt watch" - bazujący na skoncentrowanej, istotnej społecznie i gospodarczo tematyce badawczej (debt literacy) pilotaż kompleksu ukierunkowanych na znaczące podniesienie skali, poziomu i jakości badań naukowych w obszarze nauk społecznych i humanistycznych w dziedzinie ekonomii i zarządzania prowadzonych na Wydziale Administracji i Ekonomii (WAiE) na kwotę 815 tys. zł.. Celem programu „Dialog” jest wsparcie działań służących budowaniu współpracy i trwałych relacji między podmiotami działającymi w obszarze nauki a podmiotami działającymi w sferze społeczno-gospodarczej.

25.01.2017
więcej

VI Międzynarodowa Konferencja "Innowacje ekonomiczne i społeczne"

29 maja 2014 r.

07.04.2014
więcej
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.