Gala Projektu Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji" - 7 kwietnia 2016 r.

Gala podsumowująca czwartą edycję Konkursu „Szkoła Innowacji” - lista laureatów

7 kwietnia 2016 r.

07.04.2016
więcej

Zaproszenie do czwartej edycji Projektu

Szanowni Państwo,
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza do udziału w czwartej edycji Projektu Certyfikacji Szkół Szkoła Innowacji i Konkursu Lider Innowacji. Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które kształcą kreatywnych, innowacyjnych i twórczych absolwentów, do szkół wyróżniających się innowacyjną postawą w nauczaniu oraz we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Naszemu przedsięwzięciu od początku patronują Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Dotychczas, podczas trzech edycji Konkursu, uhonorowaliśmy 49 szkół z Lubelszczyzny, w tym 19 szkół otrzymało certyfikat dwukrotnie, a 13 – trzykrotnie.

Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że jednostka edukacyjna dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność.
Najlepsze Szkoły, Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie mający szczególne osiągnięcia w dążeniu do tych celów zostaną dodatkowo uhonorowani tytułem Lider Innowacji.

Promując wysoki poziom edukacji, sami również zachowujemy najwyższą jakość oceny szkół. Nad przebiegiem procesu certyfikacji czuwa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, władz samorządowych, Kuratorium Oświaty, szkół oraz mediów.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie do 1 marca 2016 r. wypełnionej ankiety, dostępnej na stronie www.szi.wsei.lublin.pl.

Ankieta jest dostępna w wersji elektronicznej: PRZEJDŹ

Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali, która odbędzie się 7 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00  w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie przy ul. Projektowej 4.

Harmonogram edycji 2015/2016

  • 1 marca 2016 r. – termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu
  • 15 marca – 6 kwietnia 2016 r. – prace komisji Oceniającej, analiza nadesłanych zgłoszeń, Posiedzenie Kapituły i ustalenie werdyktu
  • 7 kwietnia 2016 r., godz. 12.00 – Gala podsumowująca wyniki konkursu

 

Organizator Projektu

Partner Projektu

Sponsorzy

   
   
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.