WSEI po raz kolejny została laureatem ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych i otrzymała tytuł „Uczelnia Liderów 2016”

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie po raz kolejny została laureatem ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych i otrzymała tytuł „Uczelnia Liderów 2016” ze Specjalnym Wyróżnieniem.

W dniu 5 lipca b.r. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyła się Gala Finałowa podsumowująca VI edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego po raz kolejny wyróżniła Wyższa Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie Certyfikatem "Uczelnia liderów 2016" ze Specjalnym Wyróżnieniem. Certyfikaty Uczelnia Liderów trafiły do  30 szkół wyższych, które - w opinii komisji certyfikacyjnej - cechują się działaniami zorientowanymi na edukację praktyczną studentów, wyróżniają się innowacyjnością oferty oraz oryginalnymi formami współpracy z środowiskiem społeczno-gospodarczym. Certyfikat potwierdza uznanie dla Uczelni Wyższych, które przestrzegają wysokich standardów edukacyjnych, aktywnie wspierają  swoich studentów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań zawodowych i realizacji celów na rynku pracy. Recenzenci Programu "Uczelni Liderów" podkreślili jakość kształcenia Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, innowacyjność oferty dydaktycznej, kreatywność, prostudencką postawę kadry, aktywną działalność naukowo-badawczą na światowym poziomie oraz  silną orientację praktyczną studiów. Wszystko to w pełni uzasadnia przyznanie Uczelni certyfikatu „Uczelnia Liderów”.

W trakcie gali Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji  w Lublinie dr. hab.  Mirosław J. Jarosz, prof. nadz. WSEI  odebrał certyfikat „Uczelnia Liderów 2016", który został przyznany naszej Uczelni już po raz piąty. Szczególną nagrodą dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, która również trafiła na ręce Rektora, było Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju i Szkolnictwa Wyższego przyznawane  uczelniom, które wykazały największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej studentów i współpracy z otoczeniem społecznym od poprzedniego postępowania certyfikacyjnego.

Jesteśmy przekonani, że Certyfikat uzyskany przez Uczelnię w Konkursie „Uczelnia Liderów” pozwoli przyszłym kandydatom  na studia dokonać odpowiedniego wyboru atrakcyjnej oferty dydaktycznej w Uczelni godnej zaufania, będącej akademicką wizytówką Lublina i  mającej  szansę stać się ośrodkiem edukacyjnym rangi międzynarodowej.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.