prof. dr hab. inż. Andrzej Świderski z wizytą w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji

W dniach 20-21 stycznia br. w murach Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie gościł prof. dr hab. inż. Andrzej Świderski- wybitny specjalista z zakresu transportu i logistyki. Wieloletni wykładowca, prodziekan Wojskowej Akademii Technicznej. W latach 1999 – 2013 kierował akredytowaną jednostką certyfikującą systemy zarządzania (Zakładem Systemów Jakości i Zarządzania). W latach 1995 – 2015 – auditor wiodący Polskiego Centrum Akredytacji w procesach akredytacji laboratoriów badawczych, jednostek certyfikujących i inspekcyjnych.

Profesor zwiedzał Naszą Uczelnię, oglądał laboratoria i poznawał infrastrukturę, a w niedzielę poprowadził interesujący wykład pt. „Rozwiązania techniczne i innowacyjne w publicznym transporcie zbiorowym”.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa oferty dydaktycznej. Najwyższej klasy profesjonalne laboratoria jakimi Uczelnia dysponuje i kadra dydaktyczna która praktycznie przygotowuje studentów do zawodu inżyniera z pewnością przyczynią się do wykształcenia specjalistów na najwyższym, międzynarodowym poziomie”.

Bardzo dziękujemy Panu Profesorowi za wizytę i dobre słowo. Mamy nadzieję, że podzielenie się swoją ogromną wiedzą z Naszymi studentami przełoży się na ich sukcesy zawodowe.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.