Ogłoszenie o naborze Asystenta Osób Niepełnosprawnych

Kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Pełnomocnik Rektora ds. studentów z niepełnosprawnością zapraszają do współpracy.

Wszystkich studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, którzy mają czas i chcą komuś pomóc (lub sami wiedzą o studentach Naszej Uczelni, którzy potrzebują pomocy) zapraszamy do współpracy.

Aby zostać Asystentem Osoby Niepełnosprawnej nie musisz mieć żadnego doświadczenia ale powinieneś wykazać się sumiennością, obowiązkowością oraz wrażliwością na potrzeby innych. Praca asystenta polega m.in. na pomocy w robieniu notatek dla osób, które mają problemy z notowaniem oraz szybkością notowania, czasami jest to pomoc osobie słabo widzącej, pomoc w poruszaniu się osobie na wózku inwalidzkim, pomoc w kontaktach z Dziekanatem itp.

Jeżeli w Twojej grupie niepełnosprawny student potrzebuje pomocy wtedy możesz połączyć swoje studia z pomocą koledze/koleżance i przy okazji troszkę zarobić.

Dopuszczamy możliwość bycia Asystentem Osoby Niepełnosprawnej przez inne osoby, które np. już wcześniej pomagały innym w taki sposób oraz rodzinie lub bliskim osoby niepełnosprawnej. Po zakończeniu rekrutacji każda osoba uczestniczy w szkoleniu dla asystentów osób niepełnosprawnych.

Asystent podpisuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji  umowę zlecenie
na cały semestr.
W trakcie semestru uczęszcza na zajęcia wraz z studentem niepełnosprawnym, któremu został przypisany i pomaga mu w uczestnictwie
w zajęciach (według potrzeb wynikających z jego niepełnosprawności).

Jeśli jesteś zainteresowany to: prześlij nam swoje CV oraz umotywowane podanie-dlaczego chciałbyś zostać Asystentem Osoby Niepełnosprawnej na adres e-mail: bon@wsei.lublin.pl lub pocztą na adres: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji ul. Projektowa 4, 20-209 Lublin z dopiskiem Biuro ds.. Osób Niepełnosprawnych

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 czerwca 2017 roku

Ogłoszenie o naborze Asystenta Osób Niepełnosprawnych pobierz

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.