Dzień zdrowia

W dniu 1 kwietnia 2017 roku w ramach działalności Biura ds. Osób Niepełnosprawnych  WSEI w siedzibie Uczelni został zorganizowany Dzień Zdrowia.  Z myślą o studentach niepełnosprawnych Uczelnia stale wprowadza liczne rozwiązania, mające ułatwić ich funkcjonowanie - likwiduje bariery komunikacyjne, architektoniczne i emocjonalne przeszkadzające w funkcjonowaniu w życiu studenckim.

Celem powyższej inicjatywy było promocja zdrowia i zdrowego stylu życia wśród studentów WSEI. Przekazując studentom wiedzę o zdrowiu, kształtujemy ich postawy sprzyjające zdrowiu, wyposażamy ich w wiedzę i zachęcamy  do zdrowego stylu życia.

Głównym elementem Dnia Zdrowia był pomiar i analiza składu ciała na wadze TANITA BC 1000 z programem GMON. Dodatkowo studenci mogli dokonać pomiaru ciśnienia profesjonalnym aparatem tunelowym OMRON, zapoznać się z specjalistycznym sprzętem sportowym, który Uczelnia zakupiła do dyspozycji studentów w ranach działającego Biura ds. Osób Niepełnosprawnych WSEI w Lublinie.

Do współpracy w ramach Dnia Zdrowia zostały zaproszone firmy: Dary Natury, Tanita, Polar, M.A.S. Sport w Lublinie. Przekazały one dla studentów swoje produkty oraz materiały reklamowe dotyczące zdrowego trybu życia.

Imprezie towarzyszyły liczne konkursy i quizy o tematyce zdrowia w których można było wygrać nagrody rzeczowe.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.