WSEI Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnią w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów organizowanego przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania konkursu naNajbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”. Uczelnia uzyskała wysokie oceny w szczególności za:

  • wzmacnianie praktycznych elementów nauczania w wyniku realizacji modułowego systemu kształcenia oraz programów kształcenia o profilu praktycznym,
  • zwiększanie atrakcyjności studentów i absolwentów na rynku pracy poprzez realizację szeregu innowacyjnych projektów, m.in. programu „rozszerzony system praktyk zawodowych”,
  • bogatą współpracę ze środowiskiem pracodawców i włączenie ich w proces dydaktyczny, a w szczególności za powołanie Zespołu Ekspertów Społeczno-Gospodarczych.


Uhonorowanie Uczelni w konkursie na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych” potwierdza pozycję Szkoły jako placówki prezentującej najlepsze narzędzia oraz projekty poprawiające status własnych absolwentów na rynku pracy, a także realizującej adekwatne do rynku pracy programy nauczania, dzięki którym może kształcić dobrych specjalistów, poszukiwanych przez pracodawców.

konkurs najbardziej innowacyjna 2015


WSEI uzyskała również możliwość posługiwania się znakiem „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra Uczelnia – Dobra Praca” w roku akademickim 2015/2016.

wiarygodna szkoła 2015                   DUDP 2015

 

Lista Laureatów konkursu

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.