Zapraszamy na nasze projekty w ramach XIV Lubelskiego Festiwalu Nauki

Z wielką radością informujemy, że na tegoroczny XIV Lubelski Festiwal Nauki, pracownicy Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie przygotowali dla Państwa aż 52 projekty z zakresu nauk medycznych, technicznych i społecznych.  Podczas warsztatów będzie można poznać zasady działania wariografu, zobaczyć jak działają drukarki i obrabiarki cyfrowe,  poznać nowoczesne i przyjemne sposoby nauki języków obcych, nauczyć się zasad dobrej komunikacji i sztuki autoprezentacji oraz bezpiecznego korzystania z Internetu, odbyć szybki kurs pierwszej pomocy. To tylko kilka z tematów z naszej oferty, pełna lista projektów znajduje się poniżej.

Gorąco zachęcamy do udziału w projektach przygotowanych przez naszą Uczelnię. Mamy nadzieję, że nasze projekty dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń i jednocześnie będą źródłem wiedzy oraz szansą na zdobycie nowych doświadczeń.

Uczestnictwo w projektach jest całkowicie bezpłatne a szczegółowe informacje o projektach dostępne są na stronie internetowej festiwalu: www.festiwal.lublin.pl, na której można dokonywać rejestracji udziału w projektach.

 

Zapraszamy do internetowej rezerwacji miejsc 

Harmonogram XIV Lubelskiego Festiwalu Nauki w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie pobierz

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.