Kursy CISCO

Kurs Cisco CCNA trwa ~280 godzin (4x~70h na CCNA 1-4).
Program podzielony na 4 części, łącznie 280 godzin zakończonych egzaminem certyfikującym CCNA. Jest to pierwszy certyfikat ze ścieżki certyfikacyjnej CISCO. Certyfikat honorowany na całym świecie, potwierdza wiedzę i znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.

Materiały dydaktyczne dostępne są nieodpłatnie dla uczestników szkoleń . Wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne uczestnicy kursu otrzymują nieodpłatnie w czasie zajęć w formie elektronicznej, po zalogowaniu na stronie http://cisco.netacad.net/

Wersja demonstracyjna materiałów elektronicznych znajduje się pod adresem: http://www.cisco.com/web/learning/netacad/course_catalog/CCNAexploration.html

WSEI posiada również w pełni zaopatrzona czytelnia w podręczniki CISCO w dwóch wersjach językowych; polskim i angielskim.

Szkolenia prowadzone będą wyłącznie przez certyfikowanych trenerów CISCO.

WSEI w Lublinie posiada najlepiej wyposażone Laboratoria nie tylko w Lublinie ale i w tej części polski. Posiadamy dwie wyspecjalizowane pracownie sieciowe które zawierają najnowsze modele routerów z rodziny ISR G2 serii c2911, c2921, wraz z przełącznikami rodziny c2960, c2960s, c3560v2, c3560X oraz telefonami IP, Access Pointami, Kontrolerami bezprzewodowymi, Symulatorem sieci WAN firmy Adtran pełniącego rolę sprzętowego przełącznika Frame Relay oraz programowalnej centrali telefonicznej, Dedykowanego DSLAM-a do nauki i wdrażania rozwiązań xDSL. Dopełnieniem całości jest możliwość zdalnej pracy na sprzęcie dzieki integracji z serwerami zdalnego dostępu, oprogramowaniem NetLab i VmWare. Tak przygotowane pracownie Cisco są do dyspozycji na zajęciach dla naszych kursantów.

Instruktorzy oraz urządzenia sieciowe są do Waszej dyspozycji przez każdą z 280 godzin zajęć. Daje to pewność, iż każdy kto ukończy nasz kurs będzie się czuł pewnie w praktycznych zagadnieniach sieci komputerowych.

Sam certyfikat CCNA, do których zalecamy przystąpienie, jest ukoronowaniem Waszej i naszej pracy.

Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu prowadzonych zajęć nasi instruktorzy posiadają umiejętności przewyższające wymagania kursu. Zdobyte zarówno w pracy zawodowej jak i potwierdzone uprawnieniami do prowadzenia kursów z również wyższego poziomu Professional (CCNP).

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.