Informacje ogólne o Akademii CISCO w WSEI w Lublinie

W dniu 16 stycznia 2012 r. została utworzona Akademia Lokalna Cisco przy Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Udział w kursie CCNA nie wymaga od studenta wcześniejszej wiedzy z dziedziny informatyki czy sieci komputerowych. Oczekuje się umiejętności obsługi komputera, a także chęci nauczenia się materiału objętego programem szkolenia. Uczestnik kursu powinien jednak znać przynajmniej podstawowe zasady działania komputera i internetu. Kurs prowadzony jest w j. polskim.

Kursy CISCO prowadzone w naszej Akademii cechuje:

  • Profesjonalizm - Waszymi wykładowcami są wyłącznie instruktorzy z praktyką w zawodzie.
  • Solidne podstawy teoretyczne - wykłady są prowadzone w sposób jasny i od podstaw, dzięki temu każde zagadnienie jest dokładnie wyjaśnione i nawet osoby nie mające styczności na co dzień z danym tematem nie są na straconej pozycji, ponadto student ma zawsze możliwość zadania nurtujących go pytań, do czego jest zawsze zachęcany.
  • Łatwy dostęp do urządzeń CISCO - ponieważ najważniejsza jest praktyczna znajomość sprzętu sieciowego. Przez cały czas trwania zajęć nasi studenci pracują z wykorzystaniem najnowocześniejszego na rynku sprzętu CISCO.
  • 15 osobowe grupy.
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.